Minden ok?

• tothisvanne
      tothisvanne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.03, Hozzászólások: 4
      Sziasztok!

A partyra regisztráltam, és már 48 óra is eltelt, van esetleg vmi gond?
      Előre is köszönöm a help-et!

Most látom rossz helyre írtam, bocsánat!
  • 9 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Hali,

küldtünk neked egy emailt, ellenőrizd a spam foldered is. Ha megkaptad akkor válaszoljál rá légyszi.
    • tothisvanne
      tothisvanne
      Bronz
      Sziasztok!

Néztem a spam-ok között is de nem kaptam tőletek semmit, ellenőriznéd mégegyszer légyszives?
      Előre is köszi!
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      Itt a szövege:

A nagy érdeklődés miatt a PokerStrategy az 50$ kvíznél alapos biztonsági ellenőrzést végez. Sajnos mindig vannak csalók , ezért szúrópróbaszerűen ellenőriznünk kell a bejelentkezett személyek identitását. Ezért megértést kérünk és együttműködést. Ugyanis pénzt ajándékozunk és visszaélések ellen védekeznünk kell.

Küldd el nekünk a személyid (elől, hátul), es a lakcim kártyád másolatát. Ha a nálunk megadott adatok eltérnek a személyitől, akkor küldd el azt a hivatalos dokumentumot is, amely az adatokat igazolja. Az adataidat természetesen bizalmasan kezeljük, csak arra szolgálnak, hogy a csalás kockázatát csökkentsük.

A személyid scannelheted v. digitális kamerával lefényképezheted. Feltétel, hogy a másolat olvasható legyen. Ha nincs scannered, megteheted ezt internet-caféban v. a postán és a képet küldheted emailen. Kivételes esetekben (ha sehogy nem jutsz scannerhez) faxolhatod is az adatokat. Figyelj itt arra, hogy a PS felhasználói neved is faxold (írd a papírra).

Tudatosítsd, hogy minél gyorsabban küldöd az adatokat, annál gyorsabban lehet a PartyPoker számláddal kapcsolatos kérdéseket tisztázni és annál gyorsabban jön a pénz. A scannelt személyit a validált email címedről a köv. címre küldd:

security@pokerstrategy.com

Fax Németországban: (0049)040-76972464

Természetesen feltöltheted a dokumentumot az internetre is és a linket elküldheted emailen. Ingyenes szolgáltató ilyen téren a http://www.imageshack.us/ cím, itt feltölthetsz képeket.

Köszönjük a megértésed és az együttműködést,

üdvözlettel

a PokerStrategy team
    • tothisvanne
      tothisvanne
      Bronz
      Sziasztok!

Miután elküldtem a személyi másolatát ezt a levelet kaptam vissza:

"Hello,

we have check your Account. There are some consonances with other Users.
      If it is possible we would like to contact you by Phone. Please send us an appointment to call you.
      It only takes a few minutes and will be very easy.
      We sincerely apologize for any inconvenience caused to you.

Kind Regards

PokerStrategy Team

Istvánné Tóth schrieb:"

Mit kellene még csinálnom?
    • zoolee24
      zoolee24
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.22, Hozzászólások: 1.596
      Azt kérik jelezd nekik mikor hívhatnak fel telefonon, hogy az adataidat egyeztessék. Pár perc, pár kérdés.
    • tothisvanne
      tothisvanne
      Bronz
      Köszi!
    • gergo0719
      gergo0719
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.23, Hozzászólások: 612
      En is kaptam ilyen emailt, meg is adtam idopontot, hogy mikor hivjanak fel.
      Aztan semmi... egyszercsak ott termett az $50, es kesz, semmi telefonalgatas. :O :) Lehet, hogy csak ram akartak ijeszteni... :tongue:
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      @gergo0719
      Az is lehet, hogy megtaláltuk az azonosságokat, és nem nálad volt a hiba. :D :D :D
    • gergo0719
      gergo0719
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.23, Hozzászólások: 612
      az is lehet... :D