Platformok összehasonlítása

• Tsabci
      Tsabci
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.24, Hozzászólások: 108
      Úgy érzem, hogy szükség lenne az oldalon egy olyan részre, ahol az egyes platformokat lehetne összehasonlítani pro és kontra.

No nem a reklámszövegre gondolok, hanem a fórumozók tapasztalatára. Sok segítséget jelentene a kezdőknek.

pl. lenne egy csomó szempont amit pontozni lehetne 1-10-ig
      ilyenekre gondolok mint:
      -support
      -pénzkivét, pénzbetét
      -játékos állomány (ezt mondjuk nem tudom hogy lehetne pontozni :) )
      -felület kezelhetősége

...meg egy csomó minden, amire csíkos hátú kismalacként még gondolni sem tudok...

kinek mi a véleménye?

mert pl amikor olvasom valahol a fórumban, hogy:"Ha nyerni akarsz menj a FullTilt-re. Titanon csak szenvedni lehet", akkor halvány fogalmam sincs arról, hogy aki írta miért gondolja, hogy ez vagy az a terem jobb, mint a másik, pedig nagyon szeretném tudni :)
  • 11 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! A játékos állományról találsz információt itt: http://hu.pokerstrategy.com/home/networkstats/

A platformok összehasonlítása különböző szempontok alapján nem új ötlet, erre már korábban is mutatkozott igény. A fórum megújítása folyamatban van, jelenleg is fejlesztés alatt áll, és a megújult változatban valószínűleg helyet kap majd ez is. ;)
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.25, Hozzászólások: 4.706
      Original von MaxMad Helló! A játékos állományról találsz információt itt: http://hu.pokerstrategy.com/home/networkstats/

A platformok összehasonlítása különböző szempontok alapján nem új ötlet, erre már korábban is mutatkozott igény. A fórum megújítása folyamatban van, jelenleg is fejlesztés alatt áll, és a megújult változatban valószínűleg helyet kap majd ez is. ;)
      Kisike is ejtett egy-két szófoszlányt az új fórumról! Légyszíííí mesélj picit! :D :D Megöl a kíváncsiság! :D :D
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Mi sem tudunk többet, mint hogy külsőleg szebb, funkcióiban gazdagabb, és könnyebben áttekinthető lesz az új fórum. ;)
    • szcsaba86
      szcsaba86
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 2.596
      fontos kérdés:

MIKÓ?
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Original von szcsaba86 fontos kérdés:

MIKÓ?
      Tudom mit fog válaszolni: Hamarosan! :D
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von gedeeva
      Original von szcsaba86 fontos kérdés:

MIKÓ?
      Tudom mit fog válaszolni: Hamarosan! :D
      Az kisike válasza :D :D :D

Ha jól emléxek még az idénre igérték, de ez leginkább a fejlesztőktől függ.
      Ha elkészülnek vele, valszeg következik egy rövid tesztfázis, és utána mindenki birtokba veheti majd! ;)
    • zoolee24
      zoolee24
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.22, Hozzászólások: 1.596
      Original von Tsabci Úgy érzem, hogy szükség lenne az oldalon egy olyan részre, ahol az egyes platformokat lehetne összehasonlítani pro és kontra.

No nem a reklámszövegre gondolok, hanem a fórumozók tapasztalatára. Sok segítséget jelentene a kezdőknek.

pl. lenne egy csomó szempont amit pontozni lehetne 1-10-ig
      ilyenekre gondolok mint:
      -support
      -pénzkivét, pénzbetét
      -játékos állomány (ezt mondjuk nem tudom hogy lehetne pontozni :) )
      -felület kezelhetősége

...meg egy csomó minden, amire csíkos hátú kismalacként még gondolni sem tudok...

kinek mi a véleménye?

mert pl amikor olvasom valahol a fórumban, hogy:"Ha nyerni akarsz menj a FullTilt-re. Titanon csak szenvedni lehet", akkor halvány fogalmam sincs arról, hogy aki írta miért gondolja, hogy ez vagy az a terem jobb, mint a másik, pedig nagyon szeretném tudni :)
      Edit by Max : A konkurrencia reklámja szigorúan tilos, benne van a fórumszabályzatban. A google-t mindenki tudja használni, az ilyen segítség nem kívánatos, hiába jó szándékkal történik. Kénytelen vagyok figyelmeztetésben részesíteni.
    • gedeeva
      gedeeva
      Bronz
      Minimum hogy törlik, tele van reklámmal :)
    • Tsabci
      Tsabci
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.24, Hozzászólások: 108
      a figyelmeztetést elfogadom, bár a szabad véleménynyilvánítást nem tartanám reklámnak.

..amúgy meg milyen konkurenciáról van szó? A PS-nek van konkurenciája??

...és ha az emlékezetem nem csal, a kvíz után lehetett választani platformot, ott bizony volt reklám ;)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von Tsabci a figyelmeztetést elfogadom, bár a szabad véleménynyilvánítást nem tartanám reklámnak.
      ööö nem te lettél figyelmeztetve, hanem zoolee, amiért betett egy linket, amit utólag kitöröltem :) A szabad véleménynyilvánítás természetesen nem probléma, sőt, a véleményeket javaslatokat mindíg szívesen látjuk! ;)

..amúgy meg milyen konkurenciáról van szó? A PS-nek van konkurenciája??
      Nincs, maximum gyenge utánzatok vannak. :D :D :D

...és ha az emlékezetem nem csal, a kvíz után lehetett választani platformot, ott bizony volt reklám ;)
      A saját partnereinket természetesen reklámozzuk, illetve promótáljuk. Viszont :

3 sz. szabály: Tilos a reklám minden fajta kereskedelmi ajánlatról ! Teljességgel nem kívánatosak a linkek affiliate oldalakra vagy bónuszkódok közlése. Tilos a fórumon saját honlapot vagy weboldalat, más weboldat stb. reklámozni.

Szabályok a fórumon
    • zoolee24
      zoolee24
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.22, Hozzászólások: 1.596
      Vettem a lapot.