elakadtam...

• retesz
      retesz
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.07, Hozzászólások: 22
      Igazából nem vagyok túl jártas a dologban,most írok ilyen fórumba először,de aki tud az segítsen please...
      Szóval regisztráltam a ps-n,végigolvastam mindent,megcsináltam a kvízt,letöltöttem a partypoker platform-ot.Ott is regisztráltam,majd valahogy olyan helyre "tévedtem",ahol ilyen banki szolgáltató félét,meg összeget kellett volna beírni,hogy mennyit akarok átutalni...Namost én itt egy kicsit megijedtem,hogy nehogy leszívják valahogy a számlám és inkább kiléptem mindenből.Nem tudom,hogy ez még része-e annak,hogy utalják az 50 USD-t...Utána a bejelentkezési nevemet elmentettem a ps-honlapján és tároltam a változást.Most az van,hogy kiírja,hogy átmentél a kvízen,légy egy kis türelemmel... Szóval akkor ez most a gyakorlatban mit jelent?Remélem nem rontottam el semmit......
      Ja és még annyi,hogy mindezek mellett a partypoker-en próbálkozom elindulni freeroll versenyeken,de azt írja ki,hogy (próbálom lefordítani): Abban az esetben,ha igazi pénzes tornán akarok indulni ,ahhoz aktiválnom kell az igazi pénzes számlámat. És megkérdezi,hogy akarom-e,és ha igent nyomok neki visszatérünk ahoz a bankos részhez ahol után egy összeget is be kell írni,amennyit át akarok utalni....(amitől egyszer már megijedtem:)
      Szóval aki tud,az kérem adjon tanácsot,előre is köszi...
  • 5 válasz