Live Poker, Punkrock, Pia, Pénz és még a P..a

• BORT99
      BORT99
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.14, Hozzászólások: 1.492
      Úgy érzem elérkezett az idő, hogy belekezdjek a naplómba. Szó lesz benne a témában megemlített négy dologról az éppen aktuális P-ről. Hogy ki is vagyok? Sokan ismernek és sokan nem, de ez természetes a világban.
      Sok mindennel foglalkoztam már talán fel sem tudnám sorolni és nem is akarom.

Mostanában a póker foglal le a legjobban tanulok a mestereimtől FLHE-t játszani, de az összes játékfajta iránt nyitott vagyok. Mivel nemrégen a bankrollom 2,4+25 dollárra rúgott, ezért nem éreztem, hogy túl érdekes lenne számomra, a napló készítése, de kb 2 hét alatt ez kb a hatszorosára emelkedett, és vele együtt a kedvem is.

Sokat lökött a dolgon az Ezüst party, ahol személyesen találkoztam néhány olyan emberrel, akiknek köszönhetem, hogy más szemléletben játszom. Ezen felbuzdulva már szervezem is az első FL élő poker party-t, ami legalább három P erősségű lesz.

Vegyük is a P-ket szép sorjába:

1. P azaz Póker:
      Gyerek korom óta szívesen játszom akár neten, élőben, verseny vagy cash, és ezeket a módokat tudom játszani jelenleg: FLHE, NLHE, PLO, PLO8, FLO,FLO8, Stud Hi Stud Hi/Lo, Razz, 5 Card draw NL, 5 Card draw FL,

2. P azaz Punkrock
      Lassan 18 éve játszom egy punk zenekarban aminek BARACKCA a neve és körbe turnéztuk néhányszor a legöregebb kontinenst a vén Európát és egy három hetes partyzás erejéig dél kelet ázsia néhány országát (Thaiföld, Singapore, Malajzia, Indonézia)

3. P azaz Pia
      Amilyen rövid ez a szó annál többet szoktam fogyasztani belőle, ha van kedvem kikapcsolódni. A nagy kedvenc természetesen a fehér bor, de a pálinka féléket sem vetem meg, illetve közel 300 féle sört kóstoltam végig a turnék alatt. Aki néha velem tart majd bulizni, ezt fogja tapasztalni, vagy már tapasztalhatta az Ezüst party-n Szóval ne fogjuk vissza magunkat, ha szórakozásról van szó.

4. P azaz Pénz
      Na ezt nagyon utálom, mert soha nincs belőle elég, és az összes többi P-hez szükség van a 4.-re. Asszem az anyagiakról ennyi most elég is lesz (evvel max a roll állásaimmal kapcsolatban szeretnék foglalkozni)

5. P azaz Pina!
      Na ez a legizgalmasabb ezért is hagytam a végére. Hát a csajokért meg vagyok bolondulva, de remélem ezt meg tudjátok nekem bocsájtani. Az ideális számomra a vörös a szőke, a barna a fekete, de a kék a zöld és a piros is közel áll hozzám. Imádom őket, hiszen egyesével kell megfejteni, hogy kik is ők és hosszú az út a lányok szívéig.

Bocs, ha az első rész egy kicsit hosszú lett, de így könnyebb lesz követni, hogy mi is történik velem az én kicsi világomban..

Jó játékot és kellemes idő töltést mindenkinek.
      És most induljon a fal
  • 629 válasz
    • BORT99
      BORT99
      Bronz
      Egy végig játszott éjszaka után a mérleg pozitív. Volt benne 900 hand FL 0,1/0,2 és 13 db 2,25-ös SNG és belenyaltam egy Freeroll-ba ami mindíg fincsi, mert igazi bolondéria a játék rajta. Ezen valahogy mindenki elfelejti, hogy hogy kell pokerezni, viszont simán beteszem én is egy Q9o val harmadiknak, ha nem érdekel hogy odaérjek, csak ki akarom játszani a feszültségemet. Azért gondoltam beposztolok egy handet, csak hogy lássátok ezt is meg tudom csinálni:

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      CO:
      $2.39
      BU:
      $1.47
      SB (Hero):
      $2.00
      BB:
      $0.71
      MP2:
      $3.60
      MP3:
      $2.27

Preflop: Hero is SB with T, Q.
      MP2 folds, MP3 raises to $0.06, CO folds, BU calls $0.06, Hero calls $0.05, BB calls $0.04.

Flop: ($0.24) K, A, J (4 players)
      Hero checks, BB checks, MP3 bets $0.10, BU folds, Hero calls $0.10, BB folds.

Turn: ($0.44) 7 (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

River: ($0.44) K (2 players)
      Hero bets $0.34, MP3 folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.44.

Remélem sikerült.
      Nos ezt a handet szívesen játszom bármikor ezen a flopon. Bíztam benne, hogy nem javulnak le, bár a Variancia és az RNG nem a legjobb barátaim.

A mai végeredmény
      +14.00 usd

PS: 71.17 usd (413VPP)
      FTP: 81.82 usd (215,55FTP)
    • amikron
      amikron
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.26, Hozzászólások: 2.164
      te tényleg a Barakca-ban játszol ?! :f_thumbsup:
    • BORT99
      BORT99
      Bronz
      Szia amikron!

Igen én vagyok az a gyerek, amelyik olyan sokat dumál a színpadon, viszont nem tud gitározni, de nagyon szereti csinálni.
    • grrensatan
      grrensatan
      Bronz
      Regisztrált: 2010.04.22, Hozzászólások: 1.008
      Láttál e már sörben buborékot? :D
    • amikron
      amikron
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.26, Hozzászólások: 2.164
      Eredeti hozzászólás: BORT99. Szia amikron!

Igen én vagyok az a gyerek, amelyik olyan sokat dumál a színpadon, viszont nem tud gitározni, de nagyon szereti csinálni.
      mindenképp publikáld itt is pls a magyarországi turnéidőpontokat!

U.I.: a helyszíneket is :P
    • BORT99
      BORT99
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: amikron.
      Eredeti hozzászólás: BORT99. Szia amikron!

mindenképp publikáld itt is pls a magyarországi turnéidőpontokat!

U.I.: a helyszíneket is :P
      Mindenképpen írom őket sőt már kezdem is:
      Április 30 szombat Pápa Klastrom 600 Huf
      Május 1. vasárnap Budapest Szabad az Á 800 Huf

Itt élőben is ki lehet próbálni a közös italozást...
    • Jirzsi
      Jirzsi
      Arany
      Regisztrált: 2007.08.02, Hozzászólások: 2.215
      Tiszteletem monsieur! Sok szerencsét a naplóíráshoz, és minden P maximális élvezetéhez... :s_thumbsup:
    • styx74
      styx74
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.20, Hozzászólások: 3.049
      Csatlakozom az előttem szólókhoz :s_thumbsup:

Isten hozott, és már látom mekkora bulikat fogunk mi még lenyomni :coolface:
    • BORT99
      BORT99
      Bronz
      Ma korán keltem 15:40 és tudtam, hogy lesz feladat. Sok kis gyerek érkezett a házhoz, mennek verekedni szombat és vasárnap. Emiatt volt egy kis kocsikázás és várakozás így lemaradtam az FL edzésről, de majd megnézem.
      Megközelítettem a munka padot és lám ki volt benne? Na ki? Hát az FL EDZŐ (aki nem tudná de ilyen nincs Styxx vót az). Gyorsan vettem is mikogón egy gyors privát kócsingot és amíg néztem a mestert találtam is három nagytétnyi hibát, aminek az orvoslását követeltem azonnali hatállyal. Mivel az FL EDZŐ presztizse múlott rajta ezért ráhajtott és vissza szerezte. Végig néztem a sessiont és képzeljétek el, nyert. Ezen felbuzdulva és egy tányér pörkölt után már nyíltak is az asztalok szép sorjában. Számszerint:
      2 db 0,1/0,2 FL PS
      2+2 db 2,25 Turbó SNG

Még fel se eszméltem azon hogy már megint együtt játszhatok a világ legjobb játékosaival (ha nem is egy asztalon de egy site-on) már hallom a Messi távolból üvölt egy hang, na kinek a hangját hallom? Az FL EDZŐ hangját, aki újra bele lendült a mókába, de a hangja nem volt valami vidám. Kiderült, hogy az Ősi ellenségbe futott bele a Fekete RNG-be aki kibabrált vele és eldugta az előző session profitjának a felét.
      Mondtam neki, ne csüggedjen, mert én nyerőben vagyok (ami biztos megnyugtatta) inkább feküdjön le aludni.

Na ezek után nem volt merszem bele kezdeni az újabb kör SNG-be, mert gondoltam hogy a Fekete RNG még mindig itt mászkálhat valahol a sűrű sötés játékos erdőben és várja, hogy kinek a profitjára csaphat le.
      Na azért lábujjhegyen odalopóztam az SNG asztalokhoz és gyorsan csináltam 2 második és 1 első helyet.

Így ez a nap is jól zárult melynek következtében számomra hatalmas lépést tettem a BR növelésében.

A mai super hand amit postolni fogok a következő:
      Csak hogy mindenki tisztában legyen vele, az FL nem HALOTTTTT!

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.2 Fixed-Limit Hold'em (10 handed)

Preflop: Hero is MP1 with Q, Q.
      UTG folds, UTG1 calls, UTG2 folds, Hero raises, 6 folds, UTG1 calls.

Flop: (5.5 SB) A, 6, 2 (2 players)
      UTG1 checks, Hero bets, UTG1 calls.

Turn: (3.75 BB) A (2 players)

River: (5.75 BB) 6 (2 players)

Final Pot: 7.75 BB.
      Results follow:

UTG1 shows two pairs, aces and sixs(5 2).
      Hero shows two pairs, aces and queens(Q Q).

Hero wins with two pairs, aces and queens(Q Q).

A mai mérleg:
      FL 0,1/0,2 412 hand -14,15 BB -2,83 $
      TSNG 2,25 6 db ROI 126,7% ITM 83,3% WIN$ 17,10 $
      SNG 2,20 1 db 2. hely WIN$ 3,2 $

BR állása

PS: 71,54 $ (VPP429)
      FTP: 98,92 $ (FTP230,52)

Összesen: 170,46 $

Mindenkinek jó reggelt kívánok legyetek jók és szobatiszták, ha nem megy akkor elég a jó.
    • styx74
      styx74
      Bronz
      :D

Való igaz gyorsan leamortizált a gonosz számító erendzsi :D

De nem a remény hal meg utoljára, mert még az efel előtt fog meghalni :coolface:
    • BORT99
      BORT99
      Bronz
      Naaaaagy a baj!

Hát vétkeztem. miután a délutáni sessio minuszos lett, úgy döntöttem, hogy meg ünnnnnepelem. Punkrock éjszakát tartottam Mr Styx-el. Este nyolckor mát a helyen voltam ahol punk zenekarok adták a talpalávalót. A háromból kettőt sikerült megnézni és fiatal koromat hozták elő. Düh, alázat és önhatalmuság. Ez jellemezte az éjszakát, ahol megismerkedtünk Adrival a 19 éves dívával (P). Higgyéttek el pusztán üzleti volt az ismerkedés.(???)

Styx úr (aki nem ismerné ő az FL EDZŐ) viszonylag vallási időben távozott (Korán), de remélem kiélvezte a punk rock adta mámoros lehetőségeket.
      Én most értem haza és azt kell mondanom, hogy minden flottul alakult. Hát a fogyasztást tekintve S.O.S az az egy rövid egy rövid egy hosszú stb... volt a trend.

Ahogy mondtam most értem haza és kiderült, hogy a család csemetéi jól verekedtek. Egy arany és egy bronz érem került fel a listára. Mondtam én hogy a Dávid gyerek jól verekszik.

A minuszos mérlet a következő:

PS: 65,50 (VPP433)
      FTP:95,62 (FTP233,52)

Most nincs post, mert ittas vagyok, de pótolni fogom

Tschók mindenkinek

BORT99
    • styx74
      styx74
      Bronz
      Ütős kis zenekarok voltak, jó volt a hangulat, és az a pár sörös korsó ami nem bírta a helyzetet az úgyis belefér a hely költségvetésébe :P

Az tény, hogy nem tudtam letolni a mennyiséget mert megtaláltad a leakemet és galád módon rávettél, hogy elszabaduljak kicsit a grindgyárból :D , de nem bántam meg.

Adri pedig igen csak emelte az est fényét, de azért őzikét is beütöttem volna, ha nem kattan rá annyira a másik srácra :s_cool:
    • BORT99
      BORT99
      Bronz
      Jó reggelt kedves Naplóm!

Kellemes nap volt ez, több tekintetben. Először is egy jó italozós éjszaka után mindig vannak szép emlékek és nem kell korán kelni. Így dél körül sikerült észhez térnem, és egy jó kis vasárnapi ebédet elfogyasztanom. Ekkor gondoltam, hogy elszaladok élőben freerollozni, ahol szerencsére nem kellett megvárom a final table-t, mert a 89o utamat állta Hiába volt két over a kezemben (ATo) ha egyszer volt olyan bátor, hogy pre all in megadott akkor megérdemelte a 893 floppot. Na gondoltam irány haza, ahol nem jártam már napok óta, mert a szülői gondviselésre bíztam magam. Az ötlet az volt, hogy grind két site-on két gépen, de köszönhetően a T-home közbeavatkozásának kikapcsolták a netet a lakásban. Így történt, hogy a délutánt alvással töltöttem.
      Kölyköket este 11-re keletibe szállítottam és vissza érve muterhoz indult a játék.

Mint azt olvashattátok már, egyenlőre nem vagyok az a grindmaster napi 5k hand vagy 100 sng, csak szépen lassan építjük a rollt, nehogy összeomoljon. Kell a jó alap és a jó lap.
      Például, hogy kitartson a KK multiway5-ben

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.2 Fixed-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is MP1 with K, K.
      UTG1 raises, UTG2 folds, Hero 3-Bets, MP2 calls, 2 folds, BU calls, SB calls, BB folds, UTG1 calls.

Flop: (16 SB) J, 7, 3 (5 players)
      SB checks, UTG1 checks, Hero bets, MP2 calls, BU calls, SB folds, UTG1 calls.

Turn: (10 BB) 3 (4 players)
      UTG1 checks, Hero bets, MP2 folds, BU folds, UTG1 calls.

River: (12 BB) 2 (2 players)
      UTG1 checks, Hero checks.

Final Pot: 12 BB.
      Results follow:

Hero shows two pairs, kings and threes(K K).
      UTG1 shows two pairs, jacks and threes(T J).

Hero wins with two pairs, kings and threes(K K).

A mai mérleg így:

FL 0,1/0,2 123 hand +32,9 BB 6,58$
      SNG turbó 2,25 16 db ITM 50%, ROI 20% WIN$ 7,2$
      FL 0,02/0,04 51 hand +19,25 BB WIN$ 0,77$

Röviden frenetikus volt.

BR állások:
      PP: 3,91 $
      PS:72,06$ (VPP437)
      FTP:102,79$ (FTP283,57)

Ez így összesen:178,76 $
    • BORT99
      BORT99
      Bronz
      Volt egy kis káosz az utóbbi két napot tekintve, például fogalmam sincs, hogy mikor aludtam és hány órát, csak azt, hogy össze vissza. Na ezt nem szabad csinálnom ezt már tudom. Valamikor szurkoltam Styx-nek hogy meglegyen a szén buli, valamikor volta a repülőtéren valamikor ettem is. És volt hogy játszottam, bár az FT-en nem nagyon akarta adni az ITM-eket, ez azt jelenti, hogy 19 sng-ből 2 ITM lett egy második és egy harmadik hely. HEY ez így nem lesz jó. Vissza néztem az utolsó leosztásokat és azt kell mondjam nem hibáztam sokat. Viszont hányingert kaptam az sng-től és a FTP oldaltól.
      Ezek után nézelődtem a PS-en és ráakadtam a HORSE cash-re 0,1/0,2 $-on és neki is álltam tologatni egész szép sikerrel, de mivel a HM nem tudja kezelni így sajnos fogalmam sincs, hogy mennyit csináltam vele és nincs is kedvem kiszámolni. A lényeg az, hogy tetszett a játék és feldobott egy kicsit.

És egy szép hand a közelmúltból:

This is my read!!!

Leosztás lejátszása

$0.5/$1 Fixed-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is BB with J, Q.
      6 folds, SB calls, Hero raises, SB calls.

Flop: (4 SB) 8, 5, 7 (2 players)
      SB checks, Hero bets, SB calls.

Turn: (3 BB) 2 (2 players)
      SB checks, Hero bets, SB calls.

River: (5 BB) 6 (2 players)
      SB checks, Hero bets, SB raises, Hero 3-Bets, SB folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: 7 BB.

A rídem a következő volt: TUTI TÖK ÜRES, CSAK DOBATNI AKAR, NA NESZE EGY 3BET!!!

Na így állok az SNG bukta után

PS: 80,03 $ (VPP525)
      FT: 69,78 $ (FTP352,06)
      PP: 3,91 $

Összesen: 153,72 $
    • BORT99
      BORT99
      Bronz
      HÚÚÚÚ!!

Most néztem hogy van egy elmaradásom a postolással kapcsolatban még vasárnap reggelről:

No egy újabb skalp, ha nem is royal flush, de azért elég erős hand volt:

Leosztás lejátszása

$0.1/$0.2 Fixed-Limit Hold'em (6 handed)

Preflop: Hero is SB with T, 8.
      MP2 calls, 2 folds, BU calls, Hero calls, BB checks.

Flop: (4 SB) 9, 3, 7 (4 players)
      Hero checks, BB checks, MP2 bets, BU raises, Hero calls, BB folds, MP2 calls.

Turn: (5 BB) 6 (3 players)
      Hero checks, MP2 checks, BU bets, Hero calls, MP2 folds.

River: (7 BB) 8 (2 players)
      Hero bets, BU raises, Hero 3-Bets, BU caps, Hero calls.

Final Pot: 15 BB.
      Results follow:

Hero shows a straight flush, ten high(T 8).
      BU shows a straight flush, nine high(5 6).

Hero wins with a straight flush, ten high(T 8).

Hát hol lehet ezt eldobni kérem szépen. Hát nem mákohatnak le mindig kérem szépen. Hát adjuk ide a potot kérem szépen. Na erről van szó kérem szépen.
    • BORT99
      BORT99
      Bronz
      No újra itt vagyok, csak beszippantott egy kis időre a nagy póker rengeteg, de reggelre kiszabadultam. Három napja nem firkáltam a naplóba, aminek természetesen az oka a játék és a tanulás. Nálam még mindig több egyenlőre a tanulással töltött idő, mint a játékkal. Aki már beleolvasott a naplóba, láthatta, hogy nem egy kiválasztott fajtáját játszom, hanem próbálom a lehető legtöbbet elsajátítani képességeimhez mérten a legjobban. Így gyakorlatilag, a cikkek és a videók szinte a végtelenségig tartanak. Most elég sok időt szenteltem a három napból a 2-7 játékra, hogy legyen fogalmam róla. Majd a gyakorlás kedvéért beneveztem egy 2-7 SDNL freerollra, ahol a kb 3600 indulóból eljutottam a legjobb 120-ba. Elég élvezetes volt és sok blöff játékot is előadtam, és valamit a struktúrából és a stratégiából is sikerült megértenem. Azt kell mondjam ez is tetszik (bár még nem találtam meg azt amelyik nem)
      Azután eljött a péntek hajnal 1 óra amikor is felébredtem, hogy az Amerikai Egyesült Állatok(fishek) segítségét kérjem bankroll építésemhez. És hála nekik épül a vár. Ez egy rövid 24 órás megmozdulás volt. Megfordultam a FTP a PS a PP és a Miami asztalainál, játszottam
      FL 0,02/0,04-et cg
      FL 0,1/0,2-t cg
      NLHE 0,01/0,02 SH cg
      PLO2-t cg
      Néhány freerollt: FLHE, NLHE, 2-7 SDNL, FLO hi/lo
      H.O.R.S.E. cg
      Élőben egy freerollt és egy 5+1-et.

A freeroll díjazása 3 beülő volt az 5+1-re ahol sikerült kiesnem 78s-el egy 9Ts-ellen, a verseny egyik legfeszesebb játékosa aki sortstack ellen dobott AK-t valahogy elfelejtette, hogy feszes és könnyedén gondolkodás nélkül betette az összes zsetonát a vakharba. A floppon kellet volna befejezni a leosztást, mert ott volt egy nyolcas, de sajnos az osztó nem hallgatott rám és a river T már túl sok volt az én pici szívemnek így elvéreztem az 5. helyen.

Egy óra szünet következett, amit kitöltöttem egy kis FL 0,1/02 játékkal, ami igen eredményes lett, 27 BB 120 hand alatt.
      Este hétkor elindult az 5+1 ME, ami nem rossz húzás a házat tekintve, mivel ha kiesel vissza vásárolhatod magad, de a FEE és a DEALER ADDON-t is újra kell venned, valamint új asztalhoz is kerülsz.
      Az eleje egész jól ment a blöffök megültek, volt 3-as floppolt pókerem, két párom set-em és a stack is szépen épült. A szünet után mintha elvágták volna a csatornát, teljes laphalál és pozíciót sem lehetett játszani, mert 4 calling station volt az asztalnál, akik márpedig nem dobnak a riverig, mert mi van ha ott jön meg a set, vag a luksor.
      A játék akkor ért véget, amikor újra megérkeztek a "játszható" hand-ek: AQo, K4s, T7s 96o és végül a Tizes pár.
      Az egyik igen szerencsés CS-nek sikerült megint belimpelnie. Én voltam a nagyvak és HU maradtunk, ahol a kb 11 bb stacket a posztó közepére tolva azt kellett észre vennem, hogy nem coin flip a dolog, hanem 80/20 és nem az én javamra. Nála QQ nálam TT és a törn Q már meg is adta számomra a további instrukciókat, IRÁNY HAZA!!!
      Ekkor már hajnal 1 volt és gyakorlatilag 24 órája játszottam, de haza érve még gondoltam irány a PS egy kis omaha még jól jöhet. A döntés nem volt jó.
      Sikerült megnyitnom négy asztalt amin összesen 15 hand-et játszottam amikor elaludtam, szerencsére itt működik a sit out így csak 9cent bukóban zártam.
      Most ébredtem és azt kell mondjam kipihentem magam és újult erővel vethetem bele magam a pókermátrixba.

A nap read-je következik hand formájában, alul írom miért cselekedtem úgy ahogy.

Leosztás lejátszása

Preflop: Hero is MP2 with K, K.
      UTG1 calls, UTG2 folds, MP1 raises, Hero 3-Bets, 3 folds, SB caps, BB folds, UTG1 calls, MP1 calls, Hero calls.

Flop: (17 SB) 2, 6, 4 (4 players)
      SB checks, UTG1 bets, MP1 raises, Hero calls, SB calls, UTG1 3-Bets, MP1 caps, Hero calls, SB calls, UTG1 calls.

Turn: (16.5 BB) 8 (4 players)
      SB checks, UTG1 bets, MP1 raises, Hero folds, SB folds, UTG1 calls.

River: (20.5 BB) T (2 players)
      UTG1 bets, MP1 raises, UTG1 3-Bets, MP1 caps, UTG1 calls.

Final Pot: 28.5 BB.
      Results follow:

MP1 shows a pair of aces(A A).
      UTG1 shows three of a kind, fours(4 4).

UTG1 wins with three of a kind, fours(4 4).

Egy ismerősöm nézte a hátam mögött mit csinálok. Azt még tudni kell, hogy egy hand-el előtte is KK- volt nálam.
      Pre-flop nyilván emelés és call a cap-re.

Flop a bet és raise után mondtam, hogy szerintem baj, van ezért csak call, de itt is eljutottunk a cap-ig amit megadtam de már nagyon nehezen.

Törn még mindig alacsony board ahol bet és raise után a következő mondatot mondtam el: " Szerintem az UTG-nél set van, a másiknál pedig AA és ezt én most el dobom." erre ő kikerekedett szemekkel azt mondta hogy nem hiszi, de az én játékom. Tudom, hogy range-k ben kell gondolkodni, amit igyekszem meg tartani, de van, hogy totál telibe read-elem az ellenfelemet még élőben is. De azért jól esett a mutatásnál, hogy a read igen csak megállta a helyét. És olcsón buktam keveset, hogy a klasszikust idézzem.

És most a piszkos anyagiak:

PP: 5,29 $
      PS: 80,14 $ (VPP568)
      FTP: 82,90 $ (FTP448,03)

Összesen: 168,33 $
    • BORT99
      BORT99
      Bronz
      Éljen a cél!

Ma igen jó napom volt programokban gazdag. A kora délutáni órákat tanulással töltöttem és behoztam egy kis lemaradást az FL suliból. Ekkor történt, hogy Styx nagymester benne volt a telefonomban és megbeszéltünk egy délutáni tracs partyt. Így történt, hogy kiültünk nálam a verandára egy egy för mellé. Itt köszönném meg neki a kellemes beszélgetést, a hideg sört és a rengeteg jó tanácsot, aminek következtében kitaláltam egy számomra megvalósítható célt.
      Mivel a pókerrel töltött időm fele kb 4 óra tanulással telik, így nem marad sok időm a játékra (ami nem baj), viszont valamivel ösztönözni kell magamat hogy minél többet játszak, ezért kitűztem célomul, hogy naponta 800 hand-et lejátszom mindenképpen. Megpróbálom figyelmen kívül hagyni hogyan állok játék közben, hogy elkerüljem a pozitív tiltet, ami sajnos gyakran rám jön.
      A randi után vissza ültem tanulni, amibe sikerült belealudnom kb este 8-kor így nem volt nehéz hajnal háromkor felébredni és tolni az FL-t.

És itt a napi post:
      Ez egy nagyon kellemes hand volt ahol kétszer is megpróbálta eldobatni az Ász tripsemet. Hála neki ez a session is pluszban zárult.

Leosztás lejátszása

Preflop: Hero is BU with 6, A.
      UTG1 folds, UTG2 calls, 4 folds, Hero raises, SB folds, BB calls, UTG2 calls.

Flop: (6.5 SB) Q, A, A (3 players)
      BB checks, UTG2 checks, Hero bets, BB folds, UTG2 calls.

Turn: (4.25 BB) 7 (2 players)
      UTG2 checks, Hero bets, UTG2 raises, Hero 3-Bets, UTG2 calls.

River: (10.25 BB) 2 (2 players)
      UTG2 checks, Hero bets, UTG2 raises, Hero 3-Bets, UTG2 folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: 12.25 BB.

Hand szám: 847

A bankroll állása pedig így módosult:

PP: 5,69 $
      PS: 83,32 $ (VPP579)
      FTP: 82,45 $ (FTP470,30)

Összesen: 171,46 $
    • BORT99
      BORT99
      Bronz
      Most fejeztem be a szokásos hajnali játékot, ami sokáig minuszos volt, de a végére megint +90 bb profitot termeltem. No de ez csak a vége volt a napnak. A délelőttöt újra tanulással töltöttem, az FL suli jegyében. Edzés és tananyag videók váltották egymást, míg egyszer csak véget értek. Ekkor gondoltam, hogy benézek a starsra ismerős után kutatva, ahol Styx nagymester sessionjére akadtam. Gyors mikogo ID és már szurkoltam is az FL EDZŐ-nek.
      Újabb fontos dolgokat tanultam meg arról, hogyan kell "csendben, méltósággal" végig nézni ahogy elcsalja a river a pénzt. Aztán egy kis kedvet kapva bevágódtam én is a zöld posztó mögé egy kis FL 0,1/0,2-re. Nem bántam meg 344 hand +33 BB. És teljesítve a 800 hand egy része. Ezután Lizardy úr PKR-es sessionjébe kukkantottam be, aki szintén halálos nyugalommal tűrte ahogy a TJo a riveren két párra alakul a KK ellen. Megállapítottuk, hogy az ALL IN EV csak arra szolgál, hogy megsimogassa a fejed: "Nem vagy te fish, csak szerencsétlen".
      Ha már net közelben voltam nem hagytam ki a PP ezüst szinten tartó néhány handjét, majd néhány American Dad rész után álomba szenderültem.
      03:00 ÉBRESZTŐ!!!

Irány a FTP FL részlege. Itt egy órás küzdelem után (247 hand)1 cent profittal fejeztem be a játékot. Innen az NL2 felé vettem az irányt az eredmény 212 hand +1,15$
      Nem bírtam kihagyni az egyik legvidámabb részt az PLO CAP 0,01/0,02-t. Itt mindig sokat nevetek és tanulok, hogyan ne játszunk omahát. Kemény minuszolás -2,96$ után heroikus küzdelemben végül +0,64$-ban zártam.

Egy bizonyíték, hogy a micro limiten is vannak profi játékosok, csak nem dobta neki a gép.

Leosztás lejátszása

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BB (Hero):
      $2.00
      MP2:
      $1.34
      MP3:
      $0.94
      CO:
      $2.39
      BU:
      $2.00
      SB:
      $1.69

Preflop: Hero is BB with A, Q.
      3 folds, SB raises to $0.06, Hero raises to $0.19, SB calls $0.13.

Flop: ($0.38) 5, 4, Q (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.30, SB raises to $1.50, Hero calls $1.20.

Turn: ($3.38) 4 (2 players)

River: ($3.38) 8 (2 players)

Final Pot: $3.38.
      Results follow:

Hero shows two pairs, queens and fours(A Q).
      SB shows a pair of fours(3 2).

Hero wins with two pairs, queens and fours(A Q).

A másik kedvenc hajnali leosztásom:
      " Mit nekem dubla páros board! Úgy is felezünk két párral!"
      Hát nem.

Leosztás lejátszása

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BB:
      $2.00
      MP2:
      $2.15
      MP3:
      $1.91
      CO:
      $1.40
      BU:
      $6.29
      SB (Hero):
      $2.05

Preflop: Hero is SB with 9, 9.
      CO posts deadblind, 2 folds, CO checks, BU raises to $0.04, Hero raises to $0.16, BB folds, CO calls $0.14, BU folds.

Flop: ($0.38) Q, Q, 4 (2 players)
      Hero bets $0.38, CO calls $0.38.

Turn: ($1.14) 4 (2 players)
      Hero bets $1.51, CO calls $0.86.

River: ($3.51) J (2 players)

Final Pot: $3.51.
      Results follow:

Hero shows two pairs, queens and nines(9 9).
      CO shows two pairs, queens and fours(5 A).

Hero wins with two pairs, queens and nines(9 9).

És most a P mind Péééénz:
      mai leosztás szám: 1309

PP: 6,25$
      PS: 89,89$ (VPP584)
      FTP: 84,24$ (FTP525,75)

Összesen: 180,38 $
    • styx74
      styx74
      Bronz
      A river 2 outok gyakorisága megtanítja az embert, hogy alázattal vegyített szeretettel üvöltve szidja minden kedves játékostársa hozzátartozóit és a mélyen tisztelt RNG programozójának teljes családfáját :D

Szépen haladsz, csak így tovább :f_thumbsup: