segiitség

• 55 válasz
    • speedboy25
      speedboy25
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.15, Hozzászólások: 150
      Ha minden ok veled tuti megkapod a pénzt. Ha hétvége is beleesik a 48 órába akkor tovább is tarthat. Ha Titanra kérted akár egy hét is lehet.
    • Lokis89
      Lokis89
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.19, Hozzászólások: 2
      kössz!
    • atis74
      atis74
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.31, Hozzászólások: 20
      Sziasztok!

Ajánlottam egy barátomnak az oldalt, be is regisztrált de nem kapta meg a jelszót. Állítása szerint kétszer is írt nektek jegyet, de nem válaszoltatok rá, amikor pedig az elfelejtettem a jelszót linkre kattintott, akkor megkapta a mailt a linkkel, de a linkre kattintás után hiba az oldalon üzenetet kapott többször is. Az Én mond el a barátodnak részlegemben megjelent a neve, úgyhogy gondolom a regisztrációja jó lett csak a jelszavát nem tudja megkapni vmiért. Nézzetek utánna lécci, hogy mi lehet a probnléma.
      PS nick: zsozsoka85

Köszi atis74
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Lehetséges hogy a freemail-t használja?. Úgyanis rengeteg probléma van az utóbbi napokba vele. A saját freemail acc.-om sem működik rendesen, mindig azt írja ki, hogy " Rendszerhiba". Sajnos a "zsozsoka85" néven nem találok regisztrációt a PS-en.
    • atis74
      atis74
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.31, Hozzászólások: 20
      Szia!

Bocsi elírtam a nicket: zsozso85
      A citromailt használja (azzal kevertem a dolgokat) zsozsoka85@citromail.hu
      Nálam a barátoknál már megjelent a neve, nickje. Mégegyszer: zsozso85 bocsesz.

üdv: atis74
    • kisike
      kisike
      Bronz
      A support újra elküdlte neki a validációs emailt. Most már működnie kell. Fontos, hogy a spam szűrőjét is ellenőrizze. Ha mégsem megy, visszajelzést kérek.
    • Damahat
      Damahat
      Globális
      Regisztrált: 2007.10.31, Hozzászólások: 18
      Tiszetl Kisike!

A póker kvízzel lenne problémám!

Nem igazán füllik a fogam ahhoz,hogy ilyesmiket olvassak és "tanuljak" itt.
      Tudom,hogy ez a site részben erről szól,de a magamfajta játékosoknak ez
      szerintem nem hoz fejlődést.

Rólam azt kell tudni,hogy 4 éve játszom NL Hold 'em-et élőben-és online 2 éve.

Több versenyt nyertem mindkét változatban,online lenyomtam kb 3000 sitngo-t
      és a cash game sem áll messze tőlem,bár azt főképp élőben szeretem játszani.

Jó játékosnak tartom magam amit az eredményeim (lásd Sharcscope-Ongame hálózat-Zotyo22) -igazolnak is.

Több könyvet olvastam,amit mostanában tanulok,azt csak játék közben lehet megtanulni-főleg a "ráérzésekre" gondolok itt.

Megmondom őszintén,ezt az oldalt főleg azért kerestem fel,hogy kapjak $50
      bónuszt a Full Tilt-re (itt eddeig még nem próbáltam szerencsét).Továbbá azért is,hogy "profi" tréningekben részesülhessek.

Tudom,hogy még a legnagyobb halak is azt gondolják magukról pókerben,hogy ők a világ legjobbjai,de a magamfajta tapasztatabb játékosoknak egy ilyen "gyerekkvíz" semmire sem jó-szerintem.

Bevallom őszintén,mindenféle olvasás nélkül megpróbáltam megoldani és nem
      sikerült elsőre :D

Ez azért lehet,mert ezek a kérdések túl általánosítóak-szerintem.

Vegyük mondjuk azt a helyzetet,amikor 6-an beszálltak a játékba,de senki nem emelt és nálunk AJ (offsuit?) -van.

Itt azt írja,hogy az emelés az alap játék ilyen szituban,de ez szerintem mindig az adott partitól és az adott elennfelek képességeitől függ.

(mi van,teszem azt,ha ketten limpeltek be kézben osztott párral,egy AA-vagy KK az első helyerkről és egy shortstack egy kisebb párral hátrébbról? Ha itt emelünk AJ-vel,szinte 100%,hogy veszítünk)

Egy ilyen szituációban én még akár a lap eldobását is elképzelhetőnek tartom,de MAXIMUM a vak megadása a jó lépés-szerintem.Aztán ha a flop nagyon eltalál,akkor lehet erősködni-emelgetni az AJ-vel.

Persze az is lehet,hogy én látom rosszul a dolgot és a "Szentírás"-nak van igaza. lol

Továbbá a stratégiák is viccesek számomra,mert cash game-ben,ha beülök a vak 10X-esével és a top handek megjátszásával nyerek ugyanennyit,akkor miért is kell elhagynom az asztalt-teszem azt $2,5 pluszban?
      Ezt egy viccnek gondolom!Nem találkoztam még eddig olyannal,aki ennyire feszesen játszana-minden értelemben.

Amúgy szerintem a kérdések nagy részére jól is válaszoltam,a kis letétes stratégiával lehettek gondjaim,mert ennek a kérdései számomra TELJESEN ÉRDEKTELENEK.

Javaslatom-és kérésem egyben az lenne,hogy a hozzám hasonló "sokat megélt" játékosoknak nem lehetne-e valahogy az ilyen gyerekkvízeket mellőzni,vagy valamilyen módon kikerülni a bónusz megszerzéséhez és a valóban érdekes és remélhetőleg fejlődést hozó egyéb topicok igénybevételéhez?

Válaszát várva,tisztelettel:Zoltán
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Hm, ha valaki ilyen remek pókekeres, akkor miért nem fizet be saját erőből 50$-át?

Full Tilt
      Ha ezalapján regisztálsz és befizetsz, akkor kiválthatód a 100% bónuszt is.
    • Damahat
      Damahat
      Globális
      Ja és,hogy érzékeltessem az AJ-kapcsán miről is beszéltem íme egy érdekesebb élő cash game parti a közelmúltból(bár ez más jellegű szituáció volt,de az alapelv azonos):

Baráti körben volt a parti:

6 ember az asztalnál,NL Hold 'em vakok 25-50 Ft.

3-an nézünk flopot,nincs preflop raise.

Lapjaim:33.

Flop: 10 3 10.

(magamban örvendek).

Flopnál mindenki checkel.

Turn:5.

Az egyik barátom emel 100-al.

Másik barátom dob,én emelek 400-ig.

Barátom aki emelt adja.

River:9.

Barátom picit gondolkodik,azután 1000Ft-ot emel.

Én picit gondolkodom(eléggé jól ismerem őt,az egyik legjobb barátomról van szó).

Megadom az 1000Ft-ot. (mindkettőnk előtt 7-8000Ft-nyi zseton volt szóval még bőven emelhettem volna,de volt egy megérzésem...)
      Átlagban 10-ből 9-szer visszaemeltem volna,de 10-ből 10 a reális egy ilyen erős handdel.

Barátom mutat : 10 9.

Örömömben gyorsan le is kopogtam,hogy nem vesztettem el mindenem ebben a partiban egy floppolt fullal :D

Szóval akkor mi is a fontos egy "jó" játékos számára?A "nagy könyv"-vagy a saját tapasztalatok és a megérzés?

Természetesen az alap dolgok is fontosak,hogy jól lássuk esélyeinket egy adott játékban/partiban,de azért mégis a tapasztalat és a megérzések/megfigyelések a legfontosabbak-az én saját olvasatomban.

Z.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Kedves Zoltán,

Először is köszönöm, hogy őszinte vagy, viszont addig sajnos nem fogunk, senkinek 50$-t adni amíg nem ment át a kvízen.

Én elhiszem, hogy te jó póker játékos vagy, és azt is megértem, hogy neked nem ízlik a kis letétes stratégia. Nem fogom vitatni veled azt, hogy jóe vagy sem, mert nem látom ennek értelmét, viszont engedd meg, hogy csak annyit mondjak erről, hogy nagyon sok, több 1000 kezdő játékosnak nagyon hasznos, volt és lesz. Ez a stratégia megvéd minden kezdőt attól, hogy pár napon belül elveszítse az 50$-t.

Ahogy te irtad, nem vagy kezdő viszont ez nem változtat a helyzeten. Remélem megérted, hogy mi nem osztogatunk csak úgy 50$+100$-t, anélkül hogy legalább biztosak legyünk abban, hogy nem veri el azonnal a pénzt, mert gőze sincs ahhoz, hogy mi a póker, hanem neki ül tanulni mert érdekli őt a póker. A mi célcsoportunk azok a személyek akit érdekel a póker, szeretne tovább fejlődni......

Ismétlem, abban nem kételkedem, hogy te nem vagy jó póker játékos. Ha vigasztal én is FL-kezdtem vagyis FL kvízt oldottam meg, hiszen nekem is megkellett ezt oldani, majd áttértem NL-re. :D

Gondolom nem kérünk túl sokat az 50$-t, csak öt cikk olvasását és megértését, amely gondolom neked mind jó pókerjátékos nem fog gondot okozni.

Ui. A kvíz megoldása nélkül nem tudunk senkinek 50$-t adni.

Üdv.
    • Damahat
      Damahat
      Globális
      Igazad van,ezüstfokozatú pokermeister barátom,gondolom Te sem kérted az ingyen $50-et,hiszen mire is jó az ingyen pénz,ha befizetheted magad is!! :tongue:

Amúgy azért nem,mert az online termek 90%-ában csalódtam,amiért úgy generálnak ahogy,így új helyekre rendkívül ritkán és nagyon nem szívesen fizetek be.

Röviden,tömören ENNYI.
    • Damahat
      Damahat
      Globális
      Üdv!

Köszönöm szépen a gyors válaszod,kb erre számítottam.

Viszont mivel gondolom Te sem ma kezdted,azt tudhatod,hogy a tanulópénzt igenis mindenhol-így a pókerben is- meg kell fizetni.

A szerencsés gambler fishektől és a rutinos cápáktól semmilyen kvíz nem védi meg a kezdőket,ahogy én látom.

Amúgy meg 50 dollárt nemhogy pár nap,de pár perc alatt is el lehet veszíteni,még ha a legjobb és legfeszesebb játékodat nyújtod is-ha úgy generál a szoftver akkor.De gondolom ezzel sem mondtam újat.

Amúgy elnézést,hogy itt "osztom az észt",igazából szerény embernek tartom magam-és próbálok is az lenni,még ha nem is látsszik :D de az online póker egy külön műfaj,ami nem csak fekete-fehér,mint a nagykönyv betűi,hanem olykor igenis eléggé tarka.

A kvízt sikerrel abszorválni fogom,örülök,hogy jót beszélgettünk!

Még talán annyit légyszíves,hogy a fokozatok elérésének feltételeire és magára a skálára lennék kíváncsi,ezt hol találom?

Üdvözlettel:Z.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von Damahat Üdv!

Még talán annyit légyszíves,hogy a fokozatok elérésének feltételeire és magára a skálára lennék kíváncsi,ezt hol találom?

Üdvözlettel:Z.
      Honlap - Jutalmazási rendszer

Üdv. ;)
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Original von Damahat Igondolom Te sem kérted az ingyen $50-et,hiszen mire is jó az ingyen pénz,ha befizetheted magad is!! :tongue:
      Rosszul gondolod, én az itt kapot 50+100 dodóval kezdtem, azzal a különbséggel hogy elötte nem tudtam "pókerezni". Játszottam saját tőkéből egy teremben, de az gyorsan elkopott.

A kérdésedre itt találod a választ:
      Jutalmazási rendszer
    • Damahat
      Damahat
      Globális
      Köszi a választ Senna!

A fokozatok havonta változnak,vagy ha elérsz egyet,akkor az örökre megmarad-vagy az alapján változik,hogy mennyi rake-et termeltél az adott hónapban?

Amúgy nem értem,miért szóltál meg,amiért megpróbálom megszerezni az 50 dollárt,hogy ha Te is abból kezdted a karrieredet?!

Üdv:Z.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von Damahat Köszi a választ Senna! A fokozatok havonta változnak,vagy ha elérsz egyet,akkor az örökre megmarad-vagy az alapján változik,hogy mennyi rake-et termeltél az adott hónapban? Üdv:Z.
      Ez is benne van a Jutalmazási rendszer c. cikkben ;) " Az elért státusz minden hónapba változhat és mindig az utolsó négy hét pontjai számítanak."
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Original von kisike
      " Az elért státusz minden hónapba változhat és mindig az utolsó négy hét pontjai számítanak."
      Pontosabban: az elért státusz hétről-hétre változhat.

Ne értsd félre, nem bántó célzattal írtam amit írtam. De miért is tennének kivételelt Veled? Itt mindenki "megdolgozott" a pénzért. Ajánlom figyelmedbe a fix limites kvíz-t, sokkal egyszerübb szerintem.

Sok sikert hozzá, písz :)
    • HFfan
      HFfan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.804
      Hát...

Kisike. Mától magasabb státuszba léptél nálam!!! Még nincs neve, de majd lesz. Ahogy ezt a "panaszt" intézted, az példaértékű!!!

Nekem elég komolyan beadta a kúpot ez a nyílt levélke... De mivel te így intézted, én már nem kommentálom inkább asszem (még jó, hogy nem én vettem észre előbb :D ).

csak annyi, hogy marhára nem értem mi köze a 33-nak az AJ-hoz... annyi, hogy nem emelt a flop?
    • Damahat
      Damahat
      Globális
      Nem értem mi bajod volt a levelemmel,én csak az iránt érdeklődtem volna,hogy
      haladó pókerjátékosoknak mik a lehetőségei itt,ezen az oldalon "kezdőként".

Ahhoz pedig,hogy az AJ és 33 kapcsolatát megértsd nem tudom milyen szintet kell elérned,de úgy nézem az aranynál biztosan nagyobbat.

A kettő között az a kapcsolat-mint ahogy azt hiszem ezt eléggé érthetően ki is fejtettem,hogy ebben a játékban minden parti-és kéz más és más,szóval egy adott partiban,egy adott kézzel a nagykönyvben javasolt játékon kívül még rengeteg dolgot figyelembe kell venni,pl: játékosok tudása-stílusa,stackjük nagysága,lelki állapota...stb.

Én így próbálok kalkulálni,mikor játszom.

Persze lehet,hogy én vagyok a balpöcs,hogy magamtól és a barátaimtól tanultam meg ilyesmiket és nem ilyen siteokon,tréningeken-de azt hiszem,hogy ezt én jól látom,aki ezzel nem ért egyet azt csak sajnálni tudom,mert Ő hosszú távon veszíteni fog,akármilyen stratégiákat is "tanult" meg akárkitől!

Z.