Csak Tinán és Party Poker ?

• 62 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Hali

sajnos nem, viszont hamarosan( remélem), hogy tudunk más terembe is pénzt küldeni. Érdemes figyelni az oldalt
    • meszi414
      meszi414
      Kezdő
      Regisztrált: 2007.10.08, Hozzászólások: 2
      ok
      kösz az infot.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      szívesen
    • misszio
      misszio
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.25, Hozzászólások: 15
      Sziasztok!

Kérdezném hogy csak a party pokerra és a Titán pokerra lehet még az 50 Dollárt küldetni vagy van más lehetőség is.??
      Jelenleg nekem van éles számlám a Party-n oda azért nem tudom küldetni a Titánon meg egy játékpénzes számlám van már régóta, amit nem a ti bonusz kodotokkal nyitottam.
      Van lehetőségem ?? kérlek segítsetek ha tudtok.
      Üdv
      Misszió
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Lehet még Full Tilt Pokerre és Interpokerre kérni az 50$! Vagy írsz a Titan Pokernak, hogy zárják be a Play Money-s accountodat, és akkor nyithatsz egy újat ott is! Szerintem az utóbbit válaszd, mert a fórumon olvastam, hogy az FTP-n, és a IP-en problémák vannak.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Igen, egyelőre csak a Titan és a PartyPoker. Az Inter-el problémák vannak és a Full Tilt remélem hamrosan menni fog.

Ha a Titan számlád még csak játékpénzes, és ezt nem egy affiliate oldal által készítetted, vagy nem használtál egy más bónuszkódot, akkor a legtöbb esetben át lehet ezt írni. Ehhez csak a Titán számlád kell beírni a profilodba és kiválasztani, azt hogy " Van már számlám a Titan Pokeren"
      Honlap - Bónusz áttekintő

Azt viszont amit Vokrugy írt ( töröltesd a Titan számlád)nem tudom, hogy működik e, ki kell probálni vagyis megbeszélni a Titan supportjával.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Kisike megelőztelek! :tongue:
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Látom :D , csak így tovább ;)
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Sokaknak probléma az, hogy már van egy meglévő accountjuk!
      Elméletileg, ha írsz egy levelet az üzemeltető oldalnak (tehát ebben az esetben a TP) akkor bezárják az accountodat. PartyPoker-nél működik ez a dolog, és ha ott megteszik ezt, akkor szerintem a többi cégnél is így van!
    • zangav
      zangav
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.07, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Én 7.-én töltöttem ki a kvízt, és kértem az 50 dolcsit. Mivel titan-t már használtam, ezért a party pokerre kértem. Amikor regeltem náluk, valami nem stimmelt, kiderült, hogy már regeltem korábban :)
      Az csak play money account volt, gondoltam folytatom, és megadtam a további adataimat is, amik hiányoztak, de bónusz kódot nem lehetett beirni sehová.
      Megadtam a kviz oldalon a party pokeres felhasználó nevem, de még mindig nem jött meg a pénz. Az a helyzet, hogy a party poker most is ugy ismer, hogy play money account vagyok, és ha aktiválni akarom a pénzest, akkor befizetést kér.
      Gondolom ezért nem kaptam meg még a pénzt, de nem tudom mit csináljak...
      Tud valaki segíteni, tanácsolni valamit?
      kösz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Olvasd Vokrugy hozzászólását ;) . Nagyon sok téma van még erről a PartyPoker fórumba, pl. a Bonusz topik. Olvasd el őket
    • Fullrik
      Fullrik
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.24, Hozzászólások: 4
      Hahó!!
      Érdeklődnék, hogy műxik-e már az Interpokeren vagy a Full tilten a kezdőpénz utalás?
      Sajnos a többi platformon már regisztrálva vagyok.
      Valaki említette hogy be lehet záratni a korábbi party-accountot... Ez csak play money account esetén megy, vagy olyan real-számlán is, amin már volt pénzmozgás, és esetleg egy másik magyar pókeroldal által már kaptam rá pízt?
      Előre is kössz!
      Üdv:
      F. Ullrik:)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      nem, még nem tudunk vagyis úgy néz ki, hogy az Inter-re nem lesz többet átutalás. Azok akik már regisztráltak, meg fogják kapni ( remélem). A full tilt-el még dolgozunk a pénz átutalásának a techn. megoldásán. Ha van már vhol, számlád azt nem lehet töröltetni.
    • Fullrik
      Fullrik
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.24, Hozzászólások: 4
      Oké kössz!
      Akkor türelmesen várok a Full Tilt ajánlat aktiválására:)
    • misszio
      misszio
      Bronz
      Szia !

Akkor beírom a számlám nevét és légyszi utaljátok akkor rá nekem a pénzt a Titanra. Játék pénzes számla és nem használtam akkoriban semmilyen bonuszkódot mikor megnyitottam , csak a hírlevél miatt tegisztráltam ott akkoriban számlát.
      Akkor ez így részetekről is rendben van és kapom az 50 Dollárt ?,
      Válaszod és segítséged is előre is köszönöm
      Sándor
    • misszio
      misszio
      Bronz
      Akkor ráutalnátok nekem az 50 Dolcsit a TTR52379052-es számú Titan poker számlámra vagy pedig még várjak egy másik poker portálra ami jelentkezik nállatok??
      Válaszoljatok légyszi mert már több mint 1 hete nem jött válasz a kérdésemre.

üdv
      Sándor
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Hali,

neked kell beirni ezt a profilt vált pontnál ( katt. honlap - profilt vált ) és kiválasztani a " Van már számlám a Titan Pokeren".

Ezt megprobáljuk átirni, viszont ez napokba, hetekbe vagy talán egy hónapba is kerülhet.
    • HFfan
      HFfan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.804
      vagy többe...

Titannak nem csak a szoftvere tetü, hanem az egész bagázs... :evil:
    • misszio
      misszio
      Bronz
      Szia !

Megcsináltam amit kértél. profilt vált és beirtam a számlám nevét a TITANRA. a Támogató kért dokumentumokat , lakcím kártya , személyi, közüzemi számla, bankkártya első és hátsó oldala, ezt már mind elküldtem a Titan pokernek.

Kell még valamit csinálnom , vagy csak várjak türelmesen ??
      Válaszodat megköszönném és ha lehet légyszi ne sokáig várassatok.
      Üdvözlettel
      misszió :)