Egy kis segítség

• Naib
      Naib
      Platina
      Regisztrált: 2008.09.16, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Most regisztráltam csak itt, és annyit ellenőriznék csak le, hogy vajon mindent helyesen csináltam-e. Még éppen kitöltöttem a kvízt, kreáltam PokerStars accot, engedélyeztem az információmegosztást és kitöltöttem a személyes adataim. Ezen kívül még beírtam a marketing kódot, és azt hogy a Pokerstrategy.com-ról szereztem tudomást a PokerStars oldalról.

A kérdés: elvileg az 50$-os kezdőtőkémhez valahol be kellett volna írni a PSVIP50-et ugye - viszont én végighaladtam a regisztrációs lépéseken elég pontosan, és sehol sem kínált fel ilyen opciót! Most pedig a Pokerstrategy.com-os accomnál csak annyit ír, hogy kitöltöttem a kérdőívet, választottam is platformot, minden happy, és várjak az 50 dolcsimra ami 48 órán belül érkezik.

A kérdés: hibáztam-e? Ha igen, hol? Ha igen, mit tegyek annak érdekében hogy megkapjam azt az ingyenes kezdőtőkét (tényleg 3x végigmentem újra a reglépéseken, és azt hiszem mindent helyesen töltöttem ki és megtettem).

Köszi a helpet, üdv,

Naib.
  • 2 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia Naib!

A PokerStrategy linket használtad a Pokerstars letöltésekor? Ha igen, akkor mindent helyesen csináltál. Csak az első befizetésnél kell megadnod a bónuszkódot (PSVIP100), ha ki szeretnéd játszani a 100%-os bónuszt 100$-ig.
      Légy türelemes, ha minden rendben van az adataiddal, érkezni fog a kezdőtőke.
    • Naib
      Naib
      Platina
      Regisztrált: 2008.09.16, Hozzászólások: 3
      Igen, a helyes linket használtam. A türelemmel nincs semmi gond, én ráérek - csak aki segített a regisztráció lépésekben úgy emlékezett hogy valahol meg kellett adni már most azt a kódot. Ha minden helyes úgy ahogy leírtam, akkor no para, várok amíg megjön:)

Köszi ^^