Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Személyes adatok

• kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Ügyfélszolgálatunk nap mint nap rengeteg hamis igényléssel találkozik. Több száz számlát kell deaktiválnunk, ugyanis rengeteg felhasználó azt gondolja, hogy pusztán regisztrációval, illetve bármilyen adatok megadásával ki tudjuk utalni számára a pénzt.

Fontos, hogy mindenki megértse:
      Minden regisztrációt egyesével megvizsgálunk, az ellenőrzésünkön a hamis adatokkal készült regisztrációk nem fognak átjutni, ugyanúgy azok sem akik kétszer vagy többször próbálkoznak meg, azaz két vagy több számlát nyitnak meg ahhoz, hogy esetleg többször is hozzáférjenek a kezdőtőkéhez.
      Az adatok ellenőrzése minden esetben megtörténik és jelentős időt vesz igénybe. Így a hamis regisztrációk azok pénzének megérkezését is késleltetik, akik jogosan igényelnék a kezdőtőkénket.

Magyar ügyfélszolgálatunk tegnap 25 telefonszámot ellenőrzött, ebből mindössze egy volt létező.

Azokat a számlákat, ahol az adatok nem helyesek, vagy visszaélést gyanítunk, azonnal zároljuk és további nem kellemes következmények is várnak azokra, akiknél egyértelmű a csalás szándéka. ! Továbbá lehetőségünk van azoknak a póker számláját is záratni és minden teremből kitiltatni akik csalással próbálnak több pénzhez hozzájutni.

Hamis adatokkal sok helyen próbálkoznak, azonban különösen elszomorít bennünket a tény, hogy a legtöbb próbálkozás a visszaélésre Magyarországról és Romániából érkezik.

Ügyeljetek adataitok helyességére és kérünk benneteket, hogy a megadott telefonszámok ebben a formátumban közöljétek: 003670 …….; 003620….. stb.
  • 810 válasz
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      Kisike, sajnos igazad van!!!
      Ilyen marhaságokkal foglalkozok egész nap. Sok más tervem volt, amit sajnos nem tudok megvalósítani. Pl. a GLH progihoz útmutatót írni, a naplómat vezetni, videót szinkronizálni, a coaching-ot nézni, a fórumba írni stb., stb. Sajnos három nap késéssel válaszolok a jegyekre, mert egyszerűen nincsen időm a sok ellenőrzés miatt.
      A jövő heti szabimon olyan jegyekre „hol az 50$, nézzél már utána”,nincs lehetőségem ezekre a kérdésekre választ adni. Minden másféle fontos problémát megpróbálok otthonról intézni. Ezt múlt héten is megtettem, és továbbra is megfogom tenni.
      A másik dolog, a magyar nyelvű email-ek. A szabim alatt nem lesz válasz a magyar email-ekre. A személyik ellenőrzése meglesz, de válasz az nem.

Én több mint egy regisztrációval kipróbáltam rendszerünket. Ha mindent az útmutató alapján csinál az ember, akkor megérkezik a pénz, vagy pedig kap mindenki egy értesítést valamilyen problémáról amit megkell oldani. Az ilyen kérdések „letelt a 48 óra, mikor jön meg a pénz” teljesen felesleges. Ha valakinek nincsen türelme, akkor az nem a mi hibánk. Amúgy türelmetlen embereknek nem ajánlom a pókert, mert türelmetlenséggel nem fognak sokra jutni. Sajnos a fórum is tele van ilyen kérdésekkel, holott a fórumnak szerintem teljesen más a célja.

Azért írom ezeket a sorokat ide le, mert az utóbbi napok nagyon bosszantóak a sok csalás miatt. Én azokat sajnálom nagyon, akik sajnos ezt érezni fogják a jövőben. Pl. „Banditaur”, aki nagyon várja a GLH útmutatómat ;) .
    • veniti
      veniti
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.13, Hozzászólások: 85
      hali
      meglestem a profilomat és nekem is csak 36... van beirva nem 0036
      hol tudom megváltoztatni?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      mondjuk azzal nem lesz gond. Itt olyanokról van szó, amelyek egyáltalán nem léteznek.
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      @veniti
      Ha eltudlak érni ezen a számon, akkor neked nem fontos. Ez azoknak szól, akik a mai naptól regisztrálták magukat.
    • HFfan
      HFfan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.804
      Helyes srácok! Csak keményen! A magyar mindig is ügyeskedő nép volt. :D Ti ezt már elfelejtettétek, mert kint éltek. :D
      Illetve félnek az "ellenőrzéstől", be van rögzülve, hogy mindenhol hamis adatokat adnak meg.

Van egy ötletem. A főoldalra, amikor regisztrálnak a népek, kéne egy amolyan "ajánló dolog", mint a könyvek hátulján amerikában. Mostani tagok írhatnának oda, akik itt is irogatnak, lehet velük "találkozni", úgymond megbízhatóak, talán ez erősítené a bizalmat honfitársainkban.

DerFinne, kitartást!!! ;) Azt a GLH útmutatót én is várom nagyon. Már marha régen felraktam a progit, de nem tudtam használni,. Sőt, még angol útmutatót sem találtam hozzá anno (lehet h most már van).
      Ja, és lehet h 2féle jegynek kéne lennie. Az egyik azoknak, akik csak a kezdő pénz miatt írnak, a másik meg az egyéb problémák miatt.
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.05, Hozzászólások: 8.062
      a német útmutatóból is könnyedén ki lehet hámozni. (nem tudok németül... bár 5 évig tanultam. :) ) én is felraktam annó csak azért, hogy meglessem, de már előre tudtam, hogy sose fogom használni, így is lett. nem csoda, hogy nem készült hozzá angol nyelvű útmutató. :)
    • cscsoma
      cscsoma
      Bronz
      Regisztrált: 2006.12.07, Hozzászólások: 292
      A GLH-t anno én is felraktam és használtam is kb másfél hónapig.
      Kezdetnek jó volt.
      Én is akkor a német útmutató szerint állítottam be mindent,mint Alicenorbi.
      Pedig 1 mukkot sem tudok németül. :-)
    • HFfan
      HFfan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.804
      Hát én nem voltam elég türelmes. :D
    • Ati85
      Ati85
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.18, Hozzászólások: 4
      hogy tudom átirni a tel számomat? mert csak 06 ot irtam!! köszi nektek a sewgitséget elöre is
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Ha a 06..... ....szám amit beirtál a profilodba helyes, akkor nem kell változtatni.
    • veniti
      veniti
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.13, Hozzászólások: 85
      és mikor várhato a hivás? én lassan 2 hete várok 2x küldtem el a fényképeket is és azota se történt semmi
    • kisike
      kisike
      Bronz
      válaszoltam neked a másik topikban
    • ojjha
      ojjha
      Kezdő
      Regisztrált: 2007.10.26, Hozzászólások: 2
      szép napot. lenne 1 fontos kérdésem: nem lehetne valahogy megoldani hogy ne keljen küldenem képeket a személyimről,lakcím kártyámról stb. , mivel se dig.fényképezőgépem se semmi. valahogy nem lehetne ezt megoldani? előre is thx. (nem vagyok se csaló se rabló :)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      elhiszem, hogy te sem csaló vagy rabló, de sajnos ez nélkül nem fog menni, tehát más lehetőség nincs.
    • ojjha
      ojjha
      Kezdő
      Regisztrált: 2007.10.26, Hozzászólások: 2
      akkor valahogy megfogom oldani , aztán küldőm, meddig kell elküldenem vagy nincs megszabva határidő?
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.05, Hozzászólások: 8.062
      bemész egy fénymásolóba vagy számtech boltba és csinálnak neked.
    • Chigo
      Chigo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.27, Hozzászólások: 22
      Sziasztok!

Hadd osszam meg veletek, ezzel a csalás üggyel kapcsolatban, amit gondolok. Egy kicsivel több, mint egy hónapja vagyok tagja a strategynek és a parti pókernek. Egy barátom szólt, hogy a kvíz kitöltésével egy kis bonuszt kaphatunk, ami nekünk és nektek is jó.
      Kitöltöttem a kvízt sikerült is és a pénzt is megkaptam.
      Egyszer hívtak telefonon, de ezen kívül semmilyen komolyabb úgymond ellenőrzés nem volt.
      Mostanában küldtem egy jegyet, amiben megkérdeztem más is tud-e játszani arról a gépről, amiről én, mert nálunk csak egy gép van. Válaszoltatok rá és nem volt semmi akadálya.
      Édesanyám regisztrált, megoldotta a kvízt, választott platformot majd várt.
      Kérdeztem tőle, hogy megkapta –e a pénzt, és játszott már valahol . Azt válaszolta, hogy ő nem küldi el a személyije fénymásolatát 50 dolcsiért KB 9000ft-ért senkinek, mert ahogy ti ő is egy kicsit bizalmatlan. Sokat gondolkodtam rajta és valahol megértem.
      Azért írtam le ezt, mert minden éremnek két oldala van. Biztos sokan csalnak, nem kétlem, bár az átküldőt-pénzt úgysem tudják kivenni.
    • DELETED_415767
      DELETED_415767
      Globális
      Regisztrált: 2007.10.26, Hozzászólások: 3
      Üdv!

Olvasgatom ezt a forumot és támadt egy gondom.
      Megcsináltam a tesztet és a titánnál reggeltem.
      De nem enged vissza azt irja ki locked.
      De nem ez a fö gondom.
      Azt irjátok a személyi másolatát el kell küldeni.
      Nos én elváltam és vissza költöztem anyámhoz.
      De a személyimben a lakcim nincs még át irva.
      Minden adat és telefonszám, meg a cim amit
      beirtam stimmel, de nem egyezik a személyim régi cimével.
      Nagy gond?
    • jolyjohn
      jolyjohn
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.06, Hozzászólások: 349
      Gabkot!!Ez furcsa mert ugy tudom hogy az uj személyiken már nincs feltüntetve a lakcim!!És mivel csak a személyi igazolványod kell el küldeni ezért gondolom hogy probléma nem lehet belöle...