50 dolláros kezdőtöke utalás nem jön meg

• kovi320
      kovi320
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.23, Hozzászólások: 9
      sajnos nem tudtuk neked átutalni az 50$ kezdőtőkét, mert az általad meg adott számla nem létezik. Kérlek ellenőrizd, hogy egy .com-számlád van, és nem egy .net-számla. Ellenőrizd a helyesírást, lehetséges hogy félre írtad magad. Ha megtaláltad a hibát, akkor jelentkezz ismét ebben az üzenetben, és írd ide a számlád helyes nevét.

sziasztok !errr szeretnék választ kapni végre hogy a számlát hol kell beállítani meg milyen net es meg com os számla.a full tiltre jelentkeznék de nem kapom meg a kezdő 50 dolláros tőkémet.úgy hogy nem is értem hogy most neke mit kell átírni vagy le ellenőrizni. Előre is köszönöm a segítséget
  • 17 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von kovi320 sajnos nem tudtuk neked átutalni az 50$ kezdőtőkét, mert az általad meg adott számla nem létezik.
      Ebben van a lényeg. Az általad megadott FUll Tilt Pokeres számla nem létezik ( ezt közölte velünk a Full Tilt Poker). Ellenőrizd, hogy a helyes "Player ID"-t nevet adtad-e meg a profilodba.
    • kovi320
      kovi320
      Bronz
      köszönöm a választ
      de én regelve vagyok a full tilten és be is tudok lépni
      Most az id sz a nevem nem
      ?
      a nevem a full tilten kovi320 al regeltem
      sajnos nem értem mit kéne
      megváltoztatni meg hogy holkell átirni hogy jo legyen

Segíts nekem köszönöm
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Player ID ( screen name) kell, tehát amivel bejelentkezel és használsz. A profilodba nem a kovi320 adtad meg hanem valami CXUFAA vagy hasonlót.

Kérlek válaszolj arra az üzenetre és közöld a rendes Player id neved, tehát a kovi320 -t.

Lehetőleg angolul válaszolj mert a magyar ügyfélszolgálat a hónap végéig nem elérhető.
    • kovi320
      kovi320
      Bronz
      köszönöm a segítségedet m1x elküldtem ha valami mégse menne irok még .Köszi
      Amugy milyen oldalakon játszol
      ?
    • intuicio
      intuicio
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.22, Hozzászólások: 24
      Úgyszint ez a problémám... angolul? Németes vagyok... Leírnád mit irjak nekik? köszi.. amugy a nevem: intuicio
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Hello. Már van magyar support, ugyhogy írhatsz magyarul is. Jobb fent, segítség menü. A kérdésedre kapott választ is ott tudod majd elolvasni. Hétvégén nincs support, ugyhogy majd hétfő-kedd körül várhatod a választ.
    • intuicio
      intuicio
      Bronz
      köszi a segítséget.. Hát írtam angolul.. csak értik mi a nyűgöm :D Arra mikor válaszolnak?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szerintem legkésőbb kedden meg fog érkezni a válasz.
    • intuicio
      intuicio
      Bronz
      Az angol ügyfélszolgálattól is? :o
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Igen, sajnos az angol nyelvű support is leterhelt, mivel oda nem csak az angol közösségből érkeznek üzenetek és emailek, hanem a világ minden részéről. Szerintem jobban jársz, ha írsz a magyar supportnak is, amint lehetőség lesz rá válaszolni fognak. A supportnak rengeteg üzenetre és emailre kell válaszolnia naponta, de mivel ezek feldolgozása sorrendben történik, mindenki sorra kerül, legkésőbb 48 órán belül. Persze a hétvégét ne számoljuk bele. ;)
    • KisRosti
      KisRosti
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.04, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!

Megkaptam az e-mailt h a kezdőtőkét megkaptam a Full Tiltes számlámra. De sajnos nem utalták át. Hol lehet a hiba? vki tud segíteni?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Szia Kisrosti! Elég egy helyen megkérdezni, kis türelem, és meg kell érkeznie.
    • bodimeli
      bodimeli
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.30, Hozzászólások: 1
      PLS segitsen valaki! 1-2 hete varom az 50$-t a Titan-ra de nem jott, se a penz se egy e-mail, hogy kuldjem el a szemelyit. egyszi nezzetek mar meg hogy mi a baj!!!!!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Szia bodimeli!

Olvasd el ennek a topiknak a nyitó hozzászólását:
      Kész a kvíz de nem jött az 50$ / email

Azzal is gyorsíthatod a dolgot, ha elküldöd az iratokat már most.
      Valszeg te abban a körben vagy, akitől kérnek iratokat, különben nem húzódhatna ilyen sokáig a dolog.

Illetve írj a supportra: Segítség menüpont-->új üzenet készítése. Ők meg tudják mondani, hol a gond.

Viszont a magyar support október 17-ig szabadságon van. Kérjük az üzeneteket ez az idő alatt angol, német, francia, orosz vagy spanyol nyelven írni.
    • EST82
      EST82
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.29, Hozzászólások: 114
      Sziasztok!

Meghívót küldtem az öcsémnek, sikeresen regisztráltunk a pokerstrategy-re, és a teszten is átmentünk. Ezek után a Full Tilt-et jelöltük meg játékteremnek, ahonnan megkaptuk a Validation Code-t, de a bónusz 50 dollár nem érkezett meg. Öcsém nem kapott emailt Tőletek ( a spam-ban sincs), és ha be akar lépni a pokerstrategyre, akkor kiírja, hogy deaktíválták a számláját. Nem tudom mit rontottunk el, vagy miért deaktíválták a számláját?
      A felhasználó neve : kopi86

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.

Kopasz Róbert
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Szia!

Ha közös az ip cím, akkor a rendszer csalás gyanúját feltételezi. Ilyenkor érdemes lett volna egyeztetni előre a supporttal, illetve utólag is lehet tisztázni a dolgot: segítség menüpont--> új üzenet írása.

FT-n jellemzően korábban jön meg az email, mint a pénz, mivel már bronz vagy, így hamarosan meg fog érkezni.
    • EST82
      EST82
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.29, Hozzászólások: 114
      Szia!

Köszönöm szépen a segítséget! Már írtam hétvégén "új üzenetet", de eddig még nem kaptam választ... Természetesen teljesen érthető, hogy ugyanarról az IP címről történő regisztrálásnál felmerül a csalás lehetősége, csak nem értem miért nem küldenek egy emailt, amiben elkérik a személyi azonosságot igazoló adatokat (pedig már 2 hete megtörtént a teszt helyes kitöltése és a Full Tilt kiválasztása).

Köszönöm szépen a segítséget!

Ha nem érkezik válasz holnapig, akkor megpróbálom mégegyszer elküldeni az üzenetet a supportnak...

Szép napot!

Üdv.