pechsorozat?

• homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      Volt már olyan Nektek, hogy 2,5 óra játék úgy telik el, hogy
      - 10esnél jobb kártya nem jön, pár is max csak 2-es vagy 3-as pár, a többi lap pedig jó messze egymástól és az is off-suit?
      - ez idő alatt a fenti lapokon kívül 3 KK pár jött kézbe, amit mind rendre elbuktam a turn-ön vagy riveren jött 6, J, vagy 9-es lapokkal kialakult drillek miatt???

Nekem a tegnap estém így telt el... :(
  • 7 válasz
    • gergo0719
      gergo0719
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.23, Hozzászólások: 612
      Nekem is volt a napokban hasonló... Ilyenkor nincs más lehetőség: rá kell feküdni a FOLD gombra! Egy pár óra után összeszedte magát az asztal és elkezdte szórni az TT+okat, AK-kat, AQ-kat...
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      Nekünk tegnap volt hasonló pechsorozatunk. A barátnőmet coaching-oltam, mert nem érti hogy miért nem nyer.
      Kb. két órán keresztül játszottunk, 0.5-0.10$ NL, SSS stratégia alapján.
      Alig hittem a szememnek. Sajnos nem jöttek be neki lapok. Ha pl. AK volt a kezébe, a KKT alapján rá emeltünk, flop semmi. Ellenfelei általában brutálisan rá nyitottak, így fold-ra lett rá kényszerítve, Ha a flop játszható volt, akkor a turn tuti hogy szar volt neki. Sor és flöss lehetőségek voltak, de sajnos nem nekünk. Legtöbbször rá nyitottak, és a lapok dobására kényszerítették. Kb. 10$-t buktunk.
      Én még ilyet nem igen láttam. Többször cseréltük az asztalt a feszesség miatt, de sajnos ez sem segített nekünk.
    • veniti
      veniti
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.13, Hozzászólások: 85
      mostanság nekem is elég sok van ilyen ilyenkor 1 lehetőség van sztem.
      max freeroll ás hanyagolni a cash asztalt :D
    • devilses
      devilses
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.06, Hozzászólások: 6.765
      Mostanság nekem is katasztrófa a lapjárásom. Szinte minden második leosztásnál 2,x vagy 3,x a lapom.
      Bele is szaladtam egy rendesebb bukóba én is.
      Lehet hogy tényleg csak freerolloznom kellene egy darabig nekem is.
    • Bici
      Bici
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.08.28, Hozzászólások: 699
      Nekem is ugyanez a véleményem olyankor freeroll! Ha el tudtok szakadni a 100$-os bonusz rótta "kötelességtől".
      Nekem nem sikerült így csak freeroll! :D
    • Chigo
      Chigo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.27, Hozzászólások: 22
      Sziasztok!
      Mostanában én is lőttem egy-két öngólt. X(
      Emiatt megfogadtam óvatosabb, leszek, mint egy sziú indián.
      Kötöttem az ebet a karóhoz, és sikerült szépen lassan gyarapodni. Eldöntöttem, amíg a szerencse meg nem látogat, addig lopakodok.
      Mindenesetre a pontok gyűlnek és még egy kis pénz is, jön vele. :P
    • bzsolo
      bzsolo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.17, Hozzászólások: 142
      Szerintem nincs olyan ember aki nem járt volna így. Csatlakozom az előttem szólóhoz, hanyagolni a pókert arra a napra vagy csak szigorúan freeroll.

Egyébként ilyenkor mutatkozik meg az, hogy a póker egy 70-80 % -ban tanulható, de ha pechsorozatod van lehetsz te bármilyen ügyes, veszteni fogsz. Hosszabb távon viszont meg kell mutatkoznia a tudás eredményének. Ezért nem szabad egy adott napot nézni hanem egy hosszabb időszak eredményét értékelni (kb. 1 hónap alatti nyereség vagy bukás), ott már letudod mérni a tudásodat.

Üdv :)