Segítség!

• predat000r
      predat000r
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.30, Hozzászólások: 25
      Hali.Megvan a kvíz és most akarok bankkártyát csinálni mert anélkül ugyebár nem kapok bónuszt.:D A kérdésem már csak az lenne hogy erre a célra alkalmas lenne e az otp junior max kártya?18 elmúltam.Meg van e ennél éves kártyadíj?Egyenlőre ezeket szeretném tudni a választ előre is köszi.
      By:pred
  • 40 válasz
    • Khukin
      Khukin
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.26, Hozzászólások: 783
      hi
      a 100$-os bónuszhoz nem kell, hogy legyen bankkártyád!
      amúgy meg ha csináltatni akarsz, akkor a raiffeisenes visa classicot tudom ajánlani mindennapok számlacsomagban. asszem 3000 az éves kártyadíj de az első (?) évben csak a felét kell fizetni
    • campusgirl24
      campusgirl24
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.21, Hozzászólások: 3
      Bankártya nélkül is megkapod az 50dolcsit. Egyelöre nincs sok értelme, hogy csinálj, hacsak nem akarsz máshová is feltölteni pénzt. De a legjobb megoldás egyébként is a moneybookers számla.
    • Khukin
      Khukin
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.26, Hozzászólások: 783
      :) igen, de a moneybookershez is kellene egy számla ahová/ahonnan pénzt lehet küldeni rá...
    • predat000r
      predat000r
      Bronz
      Nem kell bankkártya?És akkor hogyan játszom mert mindenhova számlaszámot meg ilyeneket kér.Valaki leirhatná részletesen hogy mit kell tennem.Meg ha nincs kártya akkor hogy vegyem ki a pénzt mert ezt nagyon nem értem igy.Persze nem egyből akarom kivenni de tegyük fel összejön pár 100 dolcsi.
    • HFfan
      HFfan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.804
      A pénz belső rendszeren megy hozzád, így semmit nem kell még megadni. Sőt valszeg kivenni sem tudsz addig amíg a +100$-os bonust ki nem szedted. Legalábbis Party-n így van, te nemtom mejikre kaptad az 50et.

Most majd olvasgass, játszál óvatosan, betartva amit itt írnak a cikkekben (nem úgy mint én :D ), és majd ha eljön az idő, hogy be akarsz invesztálni saját pénzt, akkor döntsd el, hogy kártya, vagy moneybookers. Ezekről már mindről írtak itt a fórumon, keresgess kicsit ;)

Sok sikert a kezdő 50$-al!!!!
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      @predat000r
      Én már küldeném neked a pénzt, de sajnos nem tudom hogy hol szeretnél játszani, mert eddig nem készítettél számlát az egyik partner oldalunkon. ?(
      Amúgy itt mindenkinek igaza van, egyelőre nem kell számlát megadnod. Ha készítettél egy póker számlát az egyik oldalon, akkor kell hogy regisztráld magad a cashier-nél. Ha kitöltötted a kérdőívet, akkor az utolsó oldalon kellene kiválasztani hogy milyen módon szeretnél befizetni. Ezt az ablakot csak be kell zárni és semmit nem kell kiválasztani. Később ha el érted a 100$-os bónuszt (elötte nem lehet kivenni a pénzt), és gyűjtöttél egy kis pénzt, akkor gondolkozhatsz pénzed kivételén.
      Ha idáig eljutottál, akkor kérlek olvasd el nagyon figyelmesen a "Bankrollmenedzsment" cikket.
    • predat000r
      predat000r
      Bronz
      Megcsináltam mindent jöhet a bonusz:D .mÁR CSAK AZT SZERETNÉM TUDNI HOGY HA MEGKAPOM A 100$ÁRT IS 10 ENKÉNT AKKOR LESZ A 35ÖKET IS SZÁMITVA 500$OM.EZ IGAZI ,KIVEHETŐ PÉNZ LESZ VAGY SEM?VAGY LESZ VALAMI ÁTVÁLTÁS?VAGY HOGY MEGY EZ?
    • petogabi
      petogabi
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.25, Hozzászólások: 14
      OMG

Der: Van valami gond a számlámmal vagy még mindig a rendszer a gond ?:)
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      @predat000r
      Nem értem hogy mit szeretnél kérdezni!?! Ha ki játszottad a 100$-t akkor az a tiéd. De nem értem hogy mit akarsz az 500$-al kapcsolatban kérdezni. ?( ?( ?(
    • predat000r
      predat000r
      Bronz
      Ugye annak a feltétele hogy a 100$ bonuszt is megkapjam annyi hogy minden 35 dollár raked(magyarul amit én nyerek)után kapok még 10$árt.Na most 10 szer 10 =100$ tehát ehhez 10 szer kell nyernem 35$ és én csak ezt adtam össze.Mert igy ha teljesitem a feltételt akkor:50$ bónusz+100$bonusz+10 szer 35$ bónusz=500$ És ezt kérdeztem hogy ez igazi pénz e tehát kb 110.000 Ft.
    • predat000r
      predat000r
      Bronz
      Tehát nekem ez nem volt világos.Túl könnyűnek tűnik.Play maniba millioim lettek 1 hónap alatt.Persze ez itt gondolom máshogy megy.Sok embernek sikerül összeszedni mind a 150$ ár bónuszt vagy sokan elbuknak?Mert nekem ez túl könnyen jött pénznek tűnik és nehéz elhinni:D De ha ez igaz akkor meg minden tisztelet a tiétek mert akkor ez lesz az első olyan netes ajánlat amibe van értelem is:D
    • predat000r
      predat000r
      Bronz
      Ja és még 1 kérdés.:D Ellenőrizné valaki hogy nálam minden rendben van e?Mert akkor nyugodtan várok.Ja és hogy kb mennyi ideig várjak?( titan poker)Ha nem történik semmi mikor irjak levelet nektek.Ezeket a dolgokat jobb ha tudom mert akkor nem türelmetlenkedem feleslegesen:D Köszi.
    • lovelyfish
      lovelyfish
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.26, Hozzászólások: 3
      Hehehe...

Jó lenne elolvasni a dolgokat, barátom. Amit itt leírtál, abból SEMMI sem igaz...

1, raked hand... nem amit te nyersz, hanem minden olyan hand, amiben te nem voltál sit out, ÉS a bank mérete alapján volt rake vonva (a rake a pókerplattform jutaléka)
      2, A partypokeren minden 20 raked hand után kapsz pontokat, attól függően, milyen limiten játszol. Eleinte kb. 0,75-1,25 közül valamelyiket (FL/NL)
      3. Ahhoz, hogy megkapd a 100 dollárt, 800 pontot kell összeszedned, ez a legalacsonyabb limiteken kb. 20ezer hand...
      4.A játékpénzes játékot felejtsd el SOS, vagy a real money-t felejtsd el :) Pillanatok alatt bukod el az 50 dollárt, ha nem teszed meg...
      5. Ha a 800 pont megvan, akkor kiveheted az összes lóvét, ami a számládon van, a 100 dollárt is, meg ami az 50 dollárból megmaradt, azt is.

Legközelebb meg esetleg elolvashatnád a dolgokat, mielőtt kérdezel. Mindezek ugyanis érthetően le vannak írva.
    • gergo0719
      gergo0719
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.23, Hozzászólások: 612
      Ha egy hónap alatt itt is millióid lesznek, akkor szólj légyszi, mert nekem is kéne a recept! :)

Amúgy a titan meg általában a türelemjátékról szól! (minden téren)

Ja a dollár vételára ma meg 170ft körül van, úgyhogy $500 az kb 85k HUF

Más nincs :D :D
    • predat000r
      predat000r
      Bronz
      Köszi már mindent értek:D Én is tévedhetek de nem kell durrogni mert építészmérnöknek készülök+érettségi előtt vok. szal nincs időm végigolvasi az egész fórumot mert állandóan rajzolok meg tanulok.A szünetre akartam hogy minden meglegyen de közben meg is jött a lé.:D
      For every $35 you generate in rake and fee, you'll receive another $10 bonus, up to a total of $100! Én emiatt mondtam azt a 35 dolláros izét.DE ezekszerint én tévedtem.A türelmem megvan nekem is az volt a stratégiám még a pkr en és ugy lettek millioim ha nem hiszitek a ti gondotok:D Egyébként én nem mondtam hogy real manyba is kaszálni fogok de a stratégiám jónak tűnik persze először tesztelem a legkisebb téten aztán meglátjuk meg az itt tanultakat sem fogom suttyba hajitani.Télleg köszi a válaszokat.
      By pred.
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      @predat000r
      Hidd el nekem, hogy igazi pénzel játszani teljesen más mint játék pénzel. Pláne a PKR-en játék pénzel lottó-zás van, nem póker. Használd a stratégiánkat ha pénzt akarsz keresni. Használd a fórumot, és ha nem vagy biztos benne hogy jól játszottál egy kezet vagy sem, akkor rakd fel ide a fórumba. Mi segítünk neked szívesen tippekkel. ;) :)
    • HFfan
      HFfan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.804
      Elhisszük, nem erről van szó. Én is összeszedtem 10milla play money-t Partyn régebben... Jó real money-ban is így fejlődni.

De amúgy nagyon nem lettél leszúrva, ne sértődj meg. Két rajz között kicsit olvasgass, és kérdezz, tényleg segítőkész és rendes itt soksok emberke. A legrendesebb a DerFinne, aki csak végszükség esetén jelent fel. :D :D :D
    • tib2
      tib2
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.14, Hozzászólások: 1.494
      Így van, DerFinne mindig korrekt volt.
      Egészen elenyésző a fogházbüntetésben lévők száma.
      Viszont vannak rejtélyesen eltűnt moderátorok... :)
    • predat000r
      predat000r
      Bronz
      Én nem is nektek irtam hogy nem kell durrogni:D Hanem lovelyfishnek.Msnre nem jönne fel valaki egyszer egy 10 percre aki nagyjából érti a dolgokat?Nagyon jó lenne mert ott hamar mindent tisztázhatnék a fejemben.Az eltűnt személyekről meg csak annyit hogy lehet DerFinne segített nekik tanácsokkal, millioik lettek aztán elmentek hawaira:D