deaktiválás

• csorbaieid
      csorbaieid
      Globális
      Regisztrált: 2008.10.01, Hozzászólások: 1
      mi tegnap regeltünk a spnaokkal a suliba. kaptunk is egy biztpnsági ellenörzés emailt. elküldtük az adatainkat de mára két haverom már be se tud lépni mert hogy deaktiválták öket. az IP lehet egyezik mivel koleszról van szóóó itt lehet hogy minden gép egy hálozaton van. máshonnan tudunk regelni. pl ha hazamentem ? vagy már ha egyzsre regeltem egy személyként akkor már ugyis meghalana biztonsági ellenörzésem?... bár én ezt nem értem mert azt irják hogy egy ipről lehet több létező személy.
  • 7 válasz
    • darkmelon
      darkmelon
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.07, Hozzászólások: 1.016
      A korotok esetleg nem lehet a hiba forrása?
    • AyanamiCaper
      AyanamiCaper
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.11, Hozzászólások: 13
      én barátom is deaktiválták mikor mindne papirt elküldött minden adat helyes volt és elmult már 18 ... mit lehet tenni?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Ezt általában biztonsági okokból teszik. Valamelyik adat valószínűleg már szerepel az adatbázisunkban (név,cím, telefonszám stb.), vagyis olyan felhasználó próbálkozik, aki egyszer már regisztrált. Javaslom, hogy várja meg amíg újra üzemelni fog a magyar support (okt. 17.), és ha csak félreértésről van szó, akkor velük lehet tisztázni a helyzetet.
    • AyanamiCaper
      AyanamiCaper
      Bronz
      és fel lehet öket hivni? mert belépni nem tud ugyebár.. de emailt meg ilyesmit nem kapott. csak nem tud belépni ide mert hogy deaktiválták... és az adatok mind helyesek.. max ip ütközést tudok elképzelni de az meg szivás mert itt az egész szolgáltatonak egy Ip je van ezt egyszer party pokernél vettük észre mikor nem tudott egyikünk beülni ha bent van a másik.. de az meg elméletileg nem lehetne baj mivel egy családból lehet több gép is.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ilyen esetben ezt érdemesebb előre egyeztetni a supporttal, épp az ilyen félreértések elkerülése végett.
      Felhívni sajnos nem lehet a supportot, de Te majd tudsz intézkedni az érdekében.
      Amennyiben tényleg "csak" erről van szó, szerintem érdemes megpróbálni. Pénteken már lehet írni, a Segítség menüpontban. A kérdésre kapott választ ugyanott tudod majd elolvasni.

Akkor most barát, vagy családtag... ?(
    • AyanamiCaper
      AyanamiCaper
      Bronz
      barát semmi közöm hozzá:D csak olvastam hogy egy családból több ember is regelhet . ezért irtam hogy az ip cim nem lehet gond ennek értelmében...
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Értem. :) Akkor ahogy írtam, írj a supportnak, és próbáld megtudni mi a probléma. Remélem sikerül tisztázni a dolgokat. Üdv.