Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Érdeklődés

• Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Original von veniti relax man
      Türelem dollárt terem! :D
    • veniti
      veniti
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.13, Hozzászólások: 85
      vártad már mikor csaphatsz le erre mi?:)
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Original von veniti vártad már mikor csaphatsz le erre mi?:)
      OFF: nem hagyhattam ki :D

Velezdi57 a supportnak beletelik pár napba az adatok feldolgozása, és leellenőrzése. De ezt már unalomságig elmondtuk már páran! Azért van a fórum, hogy elolvassuk... sok mindenre megtalálhatod a választ.
    • velezdi57
      velezdi57
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.15, Hozzászólások: 9
      Olyan problémám van hogy a fiam is tag már a pokerstrategy-nél és én csak most lettem az és a regisztráció során így mindkettőnk lakcíme ugyanaz! Ez még nem is volt baj mert megoldottam a kvízt és elküldtem a kért adatkat a megadott címre majd jegyet is írtam a supportnak! Erre ma olyan jegyet kaptam hogy az accountom megegyezik egy másik személyével! Én most rájöttem, hogy ez valószínüleg a fiam accountjával egyezik meg hiszen megegyezik a lakcímünk! De hát könyörgöm elküldtem a személyigazolványom másolatát meg a lakcímkártyámét így nem értem hogy mi a probléma?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Következők:

1. Kaptál választ a supportol amelyben az is állt, hogy ők fel szeretnének hívni téged telefonon. Nem értem, hogy ebből miért kell akkora nagy problémát csinálni. Tessék közölni, hogy mikor tudnak téged felhívni !!! Ennyi !!!!

2. Nem kell minden kérdéssel új topikot nyitni, mert ez úgyis át lesz helyezve.

3. Ha nem lesz telefonálás=Nem lesz kezdőtőke!!!

4. Személyes adatok
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      Nem jó a telefon számod, bezártam a számlád. ;)
    • velezdi
      velezdi
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.01, Hozzászólások: 4
      Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy mi a teendő akkor hogyha valakit azért tiltottak le mert nem jól adta meg a telefonszámát és ezért nem tudják felhívni, és így deaktiválták a számláját?
      Sajnos figyelmetlenség miatt történt a félreértés, mert csak így adta meg a telefonszámát : 20...... és nem így 003620....

Ha vki tud megoldás kérem válaszoljon
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Velezdi téged már nem töröltek innen?
      Ez hányadik accountod?
      Irj egy jegyet a Supportnak. Habár az új regedet biztos nem nézik majd jó szemmel! :evil:
    • velezdi
      velezdi
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.01, Hozzászólások: 4
      Ez nem a velezdi57 account hanem a velezdi ha nem látnád. Én már legalább 6-7 hónapja tag vagyok. Amire te gondolsz az az édesapám accountja volt amit letiltottak mert nem jól adta meg a telefonszámát, és így nem tudták felhívni hoghy letisztázzák a felreértésüket.
      Ezért kérnék választ hogy ilyenkor mi a teendő?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Hali,

irj egy jegyet a supportnak, hiszen itt nem fogunk tudni neked segíteni. És please, ilyen kérdéseket csak a kezdő fórumba, mert ennek itt semmi köze. Ahogy a fórumba is látod, segítünk mindekinek ( ha tudnunk), de ha össze vissza van írogatva minden akkor nem látunk át a fórumon, nem tudjuk mit hol kell keresni. Ezt a témát engedélyeddel át fogom helyezni a kezdő fórumba, pontosan oda ahová " apud" is , három új témát nyitott ugyanazzal a kérdéssel.

Kérlek olvasd el azt is amit oda irtam, főleg a 4. pontot ( személyes adatok).

Ui. Ne kövezzél meg ezért, de nagyon egyforma az írásotok az apuddal.
    • esteegee
      esteegee
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.28, Hozzászólások: 1
      Hali

Ha már van partypokeren egy accountom és megkaptam az 50$-t és ha Titanpokerre is regisztrálok az oda illő kóddal, akkor megkapom az 50$-t ott is, vagy átviszi partypokerről, Vagy mi történik?

vki segitsen! thx
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Original von esteegee Hali

Ha már van partypokeren egy accountom és megkaptam az 50$-t és ha Titanpokerre is regisztrálok az oda illő kóddal, akkor megkapom az 50$-t ott is, vagy átviszi partypokerről, Vagy mi történik?

vki segitsen! thx
      Csak egyszer kaphadod meg az 50$ bónuszt!
    • Sanyivan
      Sanyivan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.29, Hozzászólások: 3.764
      Üdv!

50$-t csak 1 helyre kaphatsz. Más oldalakra first depo bónuszkódok vannak.
    • 1
    • 2