Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

PokerStars: promóciók és információ

• 208 válasz
    • sandor8206
      sandor8206
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.12, Hozzászólások: 44
      hali, annyi lenne a kérdésem, hogy a lobbyban és cashierben is látható VIP stellar rewards összegért (zöld csík utáni összeg), hogy az megjelenjen a számlámon mit kell tenni? Kell valamit aktiválni?
      Mert már kétszer is elértem, újra kezdődött és most se kaptam meg a kipörgetett összeget.
    • Bloodyth
      Bloodyth
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.07, Hozzászólások: 2.826
      Hello sandor8206!

cashier->shop-> bal alul bónuszokon belül lesznek a vip reward-ok ott tudod "megvenni " 1-1 fpp-ért!

Üdv.: Bloodyth
    • sandor8206
      sandor8206
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.12, Hozzászólások: 44
      köszönöm a gyors választ
    • perix
      perix
      Bronz
      Regisztrált: 2012.06.02, Hozzászólások: 68
      Aki párosítja az ftp és a ps számláját az kap egy ingyen 20$ ring game ticketet.
      Info.
    • cseti89
      cseti89
      Bronz
      Regisztrált: 2012.11.14, Hozzászólások: 12
      Hello! van itt olyan hogy, regisztrálásnál marketing kód és akkor a stategy-hr kóddal tudsz promóciót igényelni...de nekem nem ilyen fül jelenik meg hanem csak az h "honnan hallottál a pokerstarsról"..na ez hogy van nem él már ez a promo??...köszi a segítséget
    • Bloodyth
      Bloodyth
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.07, Hozzászólások: 2.826
      Hello!

Nem teljesen értem a kérdésedet :( Regisztráláskor megnézted a kitöltési útmutatót?
      Vagy esetleg csinálj egy képernyőmentést, ha más jelenik meg, mint ami itt a leírásban van.

Üdv.: Bloodyth
    • cseti89
      cseti89
      Bronz
      Regisztrált: 2012.11.14, Hozzászólások: 12
      Látom nem értetted rendesen nincs olyan opció ahol megadhatom a marketing kódot...nincs ilyen sor már ott hogy markerting kód megadása..De azért köszi
    • awaits
      awaits
      Platina
      Regisztrált: 2009.07.01, Hozzászólások: 10.194
      Szia cseti89!

Ebben az esetben akkor a már említett képernyő mentéssel csinálj egy bizonyítékot arról, hogy te nem tudod hová begépelni a kódot. Ezt a képet küldd el a terem ügyfélszolgálatának és kérdezd meg tőlük mi a teendőd! Azután ha nem gond, a választ oszd meg velünk, hogy a jövőben másoknak könnyebben tudjunk segíteni!

üdv
      awaits
    • fradista1
      fradista1
      Bronz
      Regisztrált: 2011.08.09, Hozzászólások: 23
      Szia cset89!

Én is ezzel a "problémával" küzdöttem, de csak le kell görgetni a sávot és kiválasztani a "Marketing Code" opciót. Aztán megjelenik az a sor, ahova be lehet pötyögni. :)
    • mkirs17
      mkirs17
      Bronz
      Regisztrált: 2012.01.15, Hozzászólások: 6
      Helló! Tudja valaki hogy mi a mai 19 órai pokerstarson induló pokerstrategy 2,2 $ os versenyn jelszava?
    • mati1979
      mati1979
      Bronz
      Regisztrált: 2009.12.29, Hozzászólások: 5.173
      Eredeti hozzászólás: mkirs17
      Helló! Tudja valaki hogy mi a mai 19 órai pokerstarson induló pokerstrategy 2,2 $ os versenyn jelszava?
      Szia mkirs17

Kérdéseidet nem szükséges többször feltenned, elég egyszer, ezt kérlek a jövőben kerüld.

A PS versenysoroztnak saját fórumtémája is van, ott megtalálsz minden szükséges információt és azzal kapcsolatos kérdéseidre is biztosan hamarabb fogsz választ kapni.

üdv.mati1979
    • vottiuj01
      vottiuj01
      Bronz
      Regisztrált: 2010.07.17, Hozzászólások: 265
      Szia!
      Azt szeretném megtudni,hogy ma indul e PS tagok számára kiírt freeroll,ha igen mikor és merre találom a lobbyban?
      Válaszod előre is köszönöm.
    • awaits
      awaits
      Platina
      Szia vottiuj01!

mati1979 kolléga a másik helyen már válaszolt rá! Megkérnélek, hogy a jövőben csak egy helyen tedd fel a kérdésedet! Biztosan el lesz olvasva és valaki fog rá reagálni is!

üdv
      awaits
    • qwertzkris
      qwertzkris
      Bronz
      Regisztrált: 2013.05.31, Hozzászólások: 20
      Áhoj Polácsek!
      Én is elkövettem azt a hibát, amiről pár bejegyzéssel feljebb már szó volt!
      (Történetesen arról, hogy a PokerStars regisztrációkor nem vettem észre a promóciós kód beírási lehetőséget. (Azt hittem egy következő ablaknál kell, és nem annál a résznél, hogy honnan hallottál róla (innen töltöttem le a klienst, ha ez számít valamit))).
      Ekkor azonnal billentyűzetet ragadtam és írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy a tv helyett nem lehetne-e a PokerStrategy kódját beírnom. Ezt :
      "Üdvözletem!
      Épp most regisztráltam önöknél, de sajnos annál a résznél, ahol az volt a kérdés, hogy honnan hallottam a PokerStarsról a tv-t jelöltem meg, miközben a PokerStrategy-n regisztrált tag vagyok, és az ő BÓNUSZ kódjukat akartam beírni, csak nem tudtam, hogy ahhoz a részhez kell. Az lenne a kérdésem, hogy utólag meg lehet-e változtatni, azaz össze tudom-e kapcsolni a PokerStrategy-s tagságommal az ittenit.
      Válaszukat előre is köszönöm."

Erre fura módon ezt a választ kaptam: :coolface:

"Kedves Játékos! ...bla bla bla...

Megerősíthetjük, hogy PokerStars számlája valóban a Pokerstrategy marketing kódjával lett létrehozva.

Ha további segítségre szorul a promócióikkal kapcsolatban, amelyekre jogosult lehet, kérjük közvetlenül a Pokerstrategy ügyfélszolgálatánál szíveskedjék érdeklődni.

Ahhoz, hogy az $50-t igényelni tudja, kérjük jelölje be az "Információ megosztása" lehetőséget a "Kérelmek" menüpontban.

Ha ezt már megtette, kérjük bizonyosodjék meg arról, hogy a Pokerstrategy már megkapta és elfogadta egy érvényes fényképes igazolványának másolatát, és hogy a Pokerstrategy számlájának adatai érvényesek.

Miután ez mind megtörtént és a PokerStrategy jelezte felénk, mi automatikusan jóváírjuk az $50-t a PokerStars számláján.

Kérjük vegye figyelembe, hogy 90 napon belül 500 VPP-t (VIP Player Pont - VIP játékospont) kell gyűjtenie a bónusz kiváltásához. Amíg össze nem gyűjti ezt az 500 VPP-t, nem fogja tudni kifizettetni, vagy másoknak átküldeni ezt az $50-t.

...Bla bla bla blaa..

Na már most.
      1. : Akkor tényleg jó a regisztráció, holott be sem írtam a Strategy-s kódot?
      2. : Milyen 50$??????!!!! :f_p:
    • awaits
      awaits
      Platina
      Szia qwertzkris!

Első elolvasásra, azt hittem ez egy pár éves levél! De akkor most kaphattad nem rég ugye?

Utána kérdezek, türelmedet kérem!

üdv
      awaits
    • awaits
      awaits
      Platina
      Szia qwertzkris!

Azt a választ kaptam, hogy ez egy elavult ügyfélszolgálati levele a PokerStars-nak, mivel a PokerStrategy ezt a promóciót már nem ebben a formájában üzemelteti!

A tennivalód pedig az, hogy az információidat meg kell osztanod:

kérjük jelölje be az "Információ megosztása" lehetőséget a "Kérelmek" menüpontban.

Ezután elméletileg be lesz ide kötve a számlád és jönnek majd a pontok!

üdv
      awaits
    • qwertzkris
      qwertzkris
      Bronz
      Regisztrált: 2013.05.31, Hozzászólások: 20
      Helló Awaits!

:f_thumbsup: Köszönöm, hogy utánajártál, sajnos nekem is bűzlött az az 50 dolcsi.. Amit írtak/írtál, be volt/van pipálva le van okézva. Itt a profilomnál most írtam be az júzerídét, várom a fejleményeket...

Üdv!
    • awaits
      awaits
      Platina
      :s_thumbsup:
    • lucannuss
      lucannuss
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.21, Hozzászólások: 59
      Sziasztok..

Nekem miért nem gyűlik a strategy pontom PS-os játéktól?
      Pedig azt jelzi, hogy be vagyok kötve...