Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

PokerStars - első befizetési bónusz

• prisonb
      prisonb
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2007.06.03, Hozzászólások: 7.382

100% első befizetési bónusz akár 600$-ig

Bónuszkód
      Ha a PokerStars termébe történt befizetésed során a STARS600 bónuszkódot használod, befizetésed összegének 100%-át kapod első befizetési bónuszként (akár 600$-ig).

Bónuszfeltételek
      Más bónuszokkal ellentétben a PokerStars bónuszát három kisebb részre oszthatod. Minden befizetésnek 60 napon belül meg kell történnie, és minden esetben használnod kell a STARS600 bónuszkódot.

Időkorlát
      Négy hónapod van mindegyik kvailfikációs befizetést követően a bónusz felszabadításához szükséges összes VPP megszerzésére.

Bónuszrészletek megszerzése és jóváírása
      A bónusz 10$-os részletekben, vagy számlád devizanemétől függően 10€-s illetve 10£-os részletekben kerül jóváírásra. A bónusz megszerzéséhez bizonyos mennyiségű VIP játékos pontot (VPP) kell szerezned. Ezeket a pontokat játék közben automatikusan gyűjtöd, minél többet játszol, annál többet kapsz.

A következő VIP játékos pontok (VPP) szükségesek a bónusz kijátszásához:
      • Amerikai dollár USD: minden 20 VPP 1$-t ér - ez 27,5% rakeback juttatásnak felel meg
      • Euró EUR: minden 25 VPP 1€-t ér
      • Angol font GBP: minden 30 VPP 1£-ot ér

Kattints ide, és regisztrálj most a PokerStars termébe!

Kapcsolódó fórumtémák
      PokerStars: promóciók és információ
      Így működik az első befizetési bónusz
  • 209 válasz
    • CapyEnd
      CapyEnd
      Bronz
      Regisztrált: 2011.11.10, Hozzászólások: 44
      Szép napot!
      Egy kérdésem lenne ami arra irányulna, hogy én most tervezek a PokerStarts termébe tölteni egy kissebb összeget és szeretném kihasználni ezt a három részletben tölthetőséget...igenám, de ha elsőre mondjuk 5000 et dobok fel, akkor a kövi két alkalommal is 5000 et kéne, hogy éljek a bonusszal, vagy 600 $ ig összegezve megy a történet és ezáltal a bonusz keretein belül megléphetem azt, hogy elsőre 15 dollárt töltök fel, másodjára 300 at harmadjára pedig 285-öt csak a példa kedvéért ... (?)
    • andrys1988
      andrys1988
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.09, Hozzászólások: 6.326
      Szia CapyEnd.

Nem szükséges egyenlő összegeket feltöltened, tehát, ahogy a példádban említetted (15$+300$+285), úgy tökéletesen fog működni.
      Felhívnám a figyelmed arra, hogy a 3 befizetés az 90 napon belül kell legyen.

Ha bármi egyéb kérdésed van, vagy valami nem egyértelmű, kérlek szólj, szívesen segítünk.
    • CapyEnd
      CapyEnd
      Bronz
      Regisztrált: 2011.11.10, Hozzászólások: 44
      értettem, köszönöm a segítséget andrys1988, már meg is történt az első utalás :)
    • aron2011
      aron2011
      Bronz
      Regisztrált: 2011.01.30, Hozzászólások: 63
      Hello!Olyan kérdésem lenne,h ha a pokerstars regisztrációnál nem használtam a strategy-hr kódot, akkor a befizetésnél használhatom-e a STARS600 kódot?és ebben az esteben be lesz-e kötve a pokerstrategyhez a számlám?
    • Baluuu111
      Baluuu111
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.08, Hozzászólások: 740
      A számlád sajnos már nem lehet bekötni a pokerstrategyhez így.
      Az első befizetés bónuszt igénybe tudod venni bekötés nélkül is!
    • andrys1988
      andrys1988
      Bronz
      Szia aron2011.

Ahogy Baluuu111 mondta, sajnos a számlád a strategy-hr kód nélkül nem tudjuk bekötni.
      A STARS600 kódot nyugodtan használhatod.

Ha bármi egyéb kérdésed van, kérdezz, szívesen válaszolunk.
    • elodthe1st
      elodthe1st
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.11, Hozzászólások: 1
      Hello! Az lenne a kérdésem, hogy ha kb. 8 hónapja készítettem PokerStars számlát de még egyszer sem fizettem be akkor megkaphatom a bónuszt vagy már nem áll érvényben?
    • theodorrrr
      theodorrrr
      Platina
      Regisztrált: 2011.07.15, Hozzászólások: 1.626
      asszem az bármeddig használható, ha nem játszottál még valódipénzes asztalon
    • girizden
      girizden
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.14, Hozzászólások: 101
      sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy ha még pörög a first depo bonusz és közben kiutalom a roll egy részét akkor a bonusz még él ugye? lehet hülye kérdés de azért köszönöm ha válaszoltok:)
    • andrys1988
      andrys1988
      Bronz
      Szia girizden.

A bónusz aktív marad azután is, hogy kiutalod a roll egy részét.

Ha bármi egyéb kérdésed van, kérdezz, szívesen válaszolunk.
    • girizden
      girizden
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.14, Hozzászólások: 101
      köszönöm szépen a gyors választ:)
    • tomatoma37
      tomatoma37
      Bronz
      Regisztrált: 2011.02.04, Hozzászólások: 1.386
      Az én tervem is ugyan ez. Most fogok 2. alkalommal befizetni, az első részletes bónusz még aktív. Ilyenkor egy darab bónuszom lesz, tehát összeadódik a kettő vagy pedig 2 darab?
      Vagy tényleg tök mind1 ha fogom befizetem ma és mondjuk holnap már utalom is ki akkor is megmarad a ki nem játszott 600dollár bónusz?
      Illetve az első kifizetés mennyi időt vesz igénybe szerintetek?
    • etelevy
      etelevy
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.20, Hozzászólások: 1.234
      A fent emlitett 17 VPP,hany $ rakenak felel meg?
    • satya88
      satya88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.07, Hozzászólások: 4.358
      Eredeti hozzászólás: tomatoma37
      Az én tervem is ugyan ez. Most fogok 2. alkalommal befizetni, az első részletes bónusz még aktív. Ilyenkor egy darab bónuszom lesz, tehát összeadódik a kettő vagy pedig 2 darab?
      Vagy tényleg tök mind1 ha fogom befizetem ma és mondjuk holnap már utalom is ki akkor is megmarad a ki nem játszott 600dollár bónusz?
      Illetve az első kifizetés mennyi időt vesz igénybe szerintetek?
      Szia!

2 bónuszod lesz, ha kipörgött az első, utána automatikusan pörgeted majd a másodikat. Arra viszont érdemes figyelni, hogy a 2. bónusz lejárati határideje a befizetéstől számítódik.
      Ha jól tudom a be- és kifizetések között el kell telnie 2 napnak. A bónuszod megmarad.
      A kifizetés ideje pedig függ attól is, hogy milyen eszközre kéred ki a tőkét. VISA-ra vagy számlára lassabb, mintha MB-re vagy neteller-re kéred. Meg valószínűleg lesz adatellenőrzés is.
    • andrys1988
      andrys1988
      Bronz
      Szia tomatoma37.

2 darab bónuszod lesz, nem adódik össze. A bónuszod megmarad, ha kiutalsz pénz akkor is.
      Az első kifizetésnél kérhetnek be iratokat, hogy igazold a személyazonosságod, ezért elhúzódhat 1-2 napot. Ha már igazolva van a személyazonosságod, akkor elég gyors a kifizetés, általában 24 órán belül megkapod a pénzed.

Ha bármi egyéb kérdésed van, vagy valami nem egyértelmű, kérdezz, szívesen segítünk.

Szerkesztve.

Látom satya88 megelőzött, a válasza tökéletes, köszönöm a segítséget. sdrink:
    • andrys1988
      andrys1988
      Bronz
      Szia etelevy.

A 17 VPP az 3,0909.. rake (1$ rake 5,5 VPP), ha SNG-t, vagy MTT-t játszol.
      Ha készpénzes játékot játszol akkor már nem ilyen egyszerű kiszámolni, mert dealt rake van, tehát mindenki aki kapott lapot abban a leosztásban, az pontot is kap.

Bővebb információ a pontgyűjtésről: http://www.pokerstars.hu/vip/earn/

Ha bármi egyéb kérdésed van, vagy valami nem egyértelmű, kérdezz, szívesen segítünk.
    • tomatoma37
      tomatoma37
      Bronz
      Regisztrált: 2011.02.04, Hozzászólások: 1.386
      Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
    • satya88
      satya88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.07, Hozzászólások: 4.358
      Eredeti hozzászólás: andrys1988
      Látom satya88 megelőzött, a válasza tökéletes, köszönöm a segítséget. sdrink:
      Nincs mit! Általában olvasom az új hsz-eket, hátha elcsípek valami számomra is hasznos infót. Ha meg valami kérdésre tudom a választ nem tart sokból megválaszolni. ;)
    • etelevy
      etelevy
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.20, Hozzászólások: 1.234
      Koszonom,Andris..Osszehasonlitottam a Partyeval,szinte ugyanaz..:) Csak ez a fajta pont megosztas jobban fog fekudni nekem..:)