Hm

• intuicio
      intuicio
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.22, Hozzászólások: 24
      Helló... Na siker.. Megkaptam az 50 dolcsit... Már el is játszottam, mert figyelmetlen voltam, hogy van 0.005 asztal is.. Én meg persze az 1 dolcsisba mentem :D na mindegy :D Szóval elméletileg nem 150 dolcsit adnak összesen? Vagy nagyon benéztem? :)
  • 3 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Általában a másik 100-at akkor kapod meg, ha ki tudod játszani, de mivel elvesztetted a pénzed így ez nem sikerült (nem fog sikerülni).
      Egyébként valamelyik teremben (Stars) csak a kezdő 50$ jár és first deposit bónusz.
      Gondolom itt vagy, mert itt tudok extra kis tétről.

A Mondd el barátodnak program segítségével lehetőséged van pénzt gyűjteni, hátha a következő pár dolcsi már nem fog elúszni olyan könnyen.
      (Honlap--jobb oldal: Mondd el barátodnak)
    • Bobbysolo
      Bobbysolo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.19, Hozzászólások: 584
      Jó az az NL100 kezdésnek. Látom nem sikerült a kezdő cikkekbe belenézni. A maradék 100$-t lesheted, mindenki 50-ről indul, és ha sokat játszik, kap még 100-at szépen lassan teremtől függően.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von intuicio Helló... Na siker.. Megkaptam az 50 dolcsit... Már el is játszottam, mert figyelmetlen voltam, hogy van 0.005 asztal is.. Én meg persze az 1 dolcsisba mentem :D na mindegy :D Szóval elméletileg nem 150 dolcsit adnak összesen? Vagy nagyon benéztem? :)
      LOL
      Egy újabb póker profi.

Ha elolvastad volna a kezdő cikkeket rájöttél volna arra, hogy vannak 0.05/0.10 asztalok is és talán nem is veszítetted volna el. Szoljatok legalább, hogy nem érdekel a póker csak símán az 50$ kell..... Ezek után nem hiszem, hogy van lehetőséget a további $100-ra ami egyébként le is van írva ott abban az útmutatóban ami szerint készítetted a számlád.